Blažovice - Šlapanice"B" 3:4 (3:1)

Branky: Kahoun2,Kočí,Špondr

Sestava:Maloň-Marčák(Dítě T.),Špondr,Pořízek(Chalupa)-Dítě M.-Boček(Kahoun),Konečný,Kamenický,Schovanec-Kočí(Zycháček),Tesař(Horák)

Pavel Šamšula | 27. 3. 2011 Ne 19:45 | Jaro 2011 Muži B | 3 komentáře

Komentáře

1 | janchal | 28. 3. 2011 Po 15:42

koment k utkání

NE 2011–03–27

PU: Blažovice – SK Šlapanice B 3:4 (3:1)

Otřesný první poločas jsme ve druhé půli zvrátili a otočili stav 0:3 na 4:3. Nedůsledná hra vzadu a žalostná koncovka v první půli nás může stát body za týden.

Kdo myslel, že to bude pohodička, lehce odehraný zápas, že se Blažovice porazí sami, ten se hluboce mýlil. Domácí přežili náš úvodní nápor bez větší střelecké šance (jen Kočího střela z dálky mohla vystrašit domácího brankáře). Domácí udeřili hned z první šance, na centr zprava si naskočil zcela nekrytý útočník a rozvlnil síť poprvé. Poté se několikrát vyznamenal Maloň v brance, kdy vyrážel 2 nebezpečné střely. Další dvě šance útočníci doráželi přihrávky do prázdné branky. Katastrofa. Naše šance měl na kopačkách Schovanec, ale jeho střela mířila přímo do náruče brankáře a Kahounova střela z vápna jen těsně tečovaná nad branku. Naštěstí se nám podařilo do přestávky snížit. Boček přihrál pod sebe Schovancovi, který našel na zadní tyči Kočího, pro kterého nebyl problém prostřelit brankáře.

Do druhé půle nastoupilo půl nového mužstva. Obrana držela domácí na uzdě a podnikali jsme rychlé kontry. Špondr se uvolnil na vápně a střelou na bližší tyč snížil. Po faulu na Tesaře Kahoun proměnil penaltu střelou doprostřed a srovnal skóre. Dál jsme se tlačili do útoku. Kamenického sólo podél levé lajny domácí nezastavili. Kamenický předložil míč Kahounovi, který těsně před brankářem zpečetil naše vedení. Zbytek zápasu jsme si pohlídali a domácí už neměli chuť pouštět se do velkých akcí.

Branky: Kahoun-2, Špondr, Kočí.

Sestava:</B> – Maloň – Špondr – Marčák, Dítě M., Pořízek – Schovanec, Konečný, Kamenický, Boček – Kočí, Kahoun.

Střídali: – Zycháček, Chalupa, Tesař, Dítě T., Horák.

reagovat

2 | janchal | 28. 3. 2011 Po 15:55

Machala ???

… vždyť Machelele tam vůbec nebyl … to byl Meryl
:-D

reagovat

3 | Machéčko | 29. 3. 2011 Út 15:15

Mechelele je všudypřítomný…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.