Archiv

     

V archivu se nachází 1590 textů.

Výsledky: 2.11. - 3.11. 2019

Kunštát – muži „A“   5:1 (2:1) branka: Marek Příkrý

Podolí „B“ – muži „B“   1:2 (1:1) branky: Marek Příkrý, Torlakidis Georgios

Řečkovice – dorost  2:1 (1:1) branka: David Hornišer

Hodonín „B“ – st. žáci   7:2 (6:1) 

Hodonín „B“ – ml. žáci   4:0 (2:0)

Blučina – ml. žáci „B“   8:0 (5:0) 

Jiří Žáček | 3. 11. 2019 Ne 15:39 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 26.10. - 27.10. 2019

muži „A“ – Žebětín   4:2 (2:1)  branky: Pavel Mach 2, Radek Vlach, Tomáš Hrazdíra 

muži „B“ – Dolní Kounice   2:1 (2:0) branky: David Sova, Michal Hanzl 

dorost – Slavkov/Křižanovice   1:5 (1:2) branka: Vít Březina  

st. žáci – Svratka Brno „B“   7:2 (5:1) 

ml. žáci – Svratka Brno „B“   3:4 (2:1) 

ml. žáci „B“ – Podolí   0:8 (0:4)

Jiří Žáček | 27. 10. 2019 Ne 17:40 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 19.10. - 20.10. 2019

Dobšice – muži „A“   1:1 (0:0) branka: Tomáš Hrazdíra

Mokrá-Horákov – muži „B“   2:1 (0:1) branka: Milan Šarík

Pozořice – dorost  7:0 (5:0)

Ždánice/Lovčice – st. žáci   0:10 (0:3) 

Ždánice/Lovčice  – ml. žáci   3:4 (2:0)

Měnín – ml. žáci „B“   12:2 (4:2) 

Jiří Žáček | 20. 10. 2019 Ne 18:26 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 12.10. - 13.10.2019

muži „A“ – Soběšice   4:0 (2:0)  branky: Michal Hrazdíra 2, Pavel Mach, Patrik Piák 

muži „B“ – Hrušovany   0:6 (0:2) 

dorost – volno  

st. žáci – V. Pavlovice/Rakvice   3:4 (2:2) 

ml. žáci – V. Pavlovice/Rakvice   1:3 (1:2) 

ml. žáci „B“ – Žabčice   1:6 (0:3)

st. přípravka  Měnín   0:23 (0:10)

ml. přípravka – Újezd   11:24 (5:15) 

Jiří Žáček | 13. 10. 2019 Ne 17:19 | Muži A Muži B Muži C | 0 komentářů

Výsledky: 5.10. - 6.10.2019

Vojkovice – muži „A“   2:2 (1:0) branky: Pavel Mach, Vojtěch Soukup 

Babice nad Svitavou – muži „B“   2:5 (1:1) branky: Patrik Kočí 2, Patrik Piák 2, Vojtěch Soukup

Rousínov – dorost  3:0 (2:0)

Slatina – st. žáci   4:1 (2:1) 

Slatina – ml. žáci   6:6 (2:3)

Vojkovice – ml. žáci „B“   6:1 (1:1) 

Mokrá-Horákov – st. přípravka   7:17 (2:6)

Babice nad Svitavou  ml. přípravka   5:12 (4:8)

Jiří Žáček | 6. 10. 2019 Ne 14:34 | Muži A Muži C | 0 komentářů

Výsledky: 28.9. - 29.9.2019

muži „A“ – Tišnov   2:1 (1:0)  branky: Patrik Piák, Michal Hrazdíra 

muži „B“ – Moutnice   0:1 (0:0) 

dorost – Tišnov   4:1 (2:0)  branky: Adam Sigmund 2, Tomáš Ivičič, Marek Paulík  

st. žáci – Rajhrad/Modřice   5:1 (1:1) 

ml. žáci – Rajhrad/Modřice   0:6 (0:2) 

ml. žáci „B“ – Těšany   1:5 (1:0)

st. přípravka  Blažovice   odloženo

ml. přípravka – Blažovice   odloženo 

Jiří Žáček | 29. 9. 2019 Ne 18:16 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 21.9. - 22.9. 2019

Zastávka – muži „A“   3:1 (1:1) branka: Pavel Šamšula  

Žabčice – muži „B“   2:4 (2:1) branky: Michal Hanzl 3, Patrik Piák 

Rájec-Jestřebí/Sloup – dorost  3:0 (1:0)

Bzenec – st. žáci   0:6 (0:2) 

Bzenec – ml. žáci   2:1 (1:1)

Újezd u Brna – st. přípravka   13:4 (6:2)

Újezd u Brna – ml. přípravka   11:6 (10:2)

Jiří Žáček | 22. 9. 2019 Ne 17:48 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 14.9. - 15.9. 2019

Rajhrad – muži „A“   4:2 (1:1) branky: Marek Příkrý, Patrik Kočí   

Rajhrad „B“ – muži „B“   1:4 (0:2) branky: Jakub Klaška 2, Ondřej Piák, Patrik Piák 

Knínice/Svitávka – dorost  1:3 (1:2) branky: Vít Březina, Jakub Vlach, Adam Kolařík

Podluží – st. žáci   0:7 (0:2) 

Podluží – ml. žáci   3:1 (2:0)

Pozořice  ml. žáci „B"   3:0 (3:0) 

Pozořice – st. přípravka   15:5 (10:2)

Pozořice – ml. přípravka   6:6 (2:4)

Jiří Žáček | 15. 9. 2019 Ne 17:27 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 7.9. - 8.9. 2019

muži „A“ – Zbraslav   1:6 (1:2)  branka: Radek Vlach 

muži „B“ – Ochoz   0:6 (0:2) 

dorost – Drnovice   0:6 (0:1) 

st. žáci – Újezd/Křenovice   8:4 (2:2) 

ml. žáci – Újezd/Křenovice    7:3 (5:1) 

ml. žáci „B“  – Ochoz   6:2 (1:1)

st. přípravka  Viničné Šumice   odloženo

Měnín – ml. přípravka   5:3 (2:2)  

 

Jiří Žáček | 8. 9. 2019 Ne 18:38 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 31.8. - 1.9. 2019

Želešice – muži „A“   3:1 (2:1) branka: Pavel Mach   

Viničné Šumice – muži „B“   1:3 (0:1) branky: Patrik Kočí, Patrik Piák, vlastní

Újezd/Tuřany – dorost   3:3 (3:2) branky: Martin Kubica, Adam Sigmund, Vít Březina

Kyjov – st. žáci   6:0 (4:0) 

Kyjov – ml. žáci   7:1 (4:1)

ml. žáci „B“   Hrušovany u Brna   9:1 (4:0) 

Viničné Šumice  ml. přípravka    3:15 (3:9) 

Jiří Žáček | 1. 9. 2019 Ne 16:50 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 24.8. - 25.8. 2019

muži „A“ – Slovan Brno   3:1 (2:0)  branky: Pavel Mach 2, Patrik Piák 

muži „B“ – Přísnotice   0:0 (0:0) 

dorost – Ráječko   1:8 (1:3)  branky: Radoslav Mazel

st. žáci – Hustopeče   5:1 (3:0) 

ml. žáci – Hustopeče    2:3 (0:1) 

ml. přípravka  Ochoz   11:11 (5:7)  

 

Jiří Žáček | 25. 8. 2019 Ne 18:55 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Letní příprava 2019 muži A+B

Pohár JmKFS 2019–2020

NE 28.7. v 17:00 Babice nad Sv. – Šlapanice „A“ – 4:3 (3:1) branky: 2× Mach P., Hanzl M. – 2. předkolo poháru

Pohár OFS Brno-venkov 2019–2020

NE  4.8. v 17:00 Šlapanice „B“ – Popůvky – 1. předkolo poháru

Pavel Šamšula | 29. 7. 2019 Po 11:12 | Muži A Muži B | 0 komentářů

BEZINFEKČNOST 2019

POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI

 

PŘÍJMENÍ ………………………………………                   

JMÉNO ………………………………………….

RODNÉ ČÍSLO …………………………………

ZDR.POJIŠŤOVNA ……………………….……

BYDLIŠTĚ …………………………………………………………………………

 

PROHLÁŠENÍ ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ DÍTĚTE:

 

            Prohlašuji, že ošetřující lékař nenařídilo dítěti změnu režimu, dítě nejeví známky akutního onemocnění (průjem, teplota, atd.) a okresní hygienik ani ošetřující lékař mu nenařídil karanténní opatření. Není mi též známo, že v posledních dvou týdnech přišlo dítě do styku s osobami, které onemocněly přenosnou chorobou. 

            Dítě je schopno zúčastnit se soustředění od 17.8 do 23.8.2019 v Kobylí. 

            Prohlašuji, že dítě netrpí nemocí nebo skrytou vadou, která by mu bránila nebo jej omezovala v provozování sportovní činnosti. Jsem si vědom(a) právních následků, které by mě postihly, kdyby toto mé prohlášení bylo nepravdivé. 

 

V …………………………………… 2019

          /datum ne starší dvou dnů/     

                                         

                                                                                       podpis zákonného zástupce 

                                              

Pavel Kepák - trenér | 15. 7. 2019 Po 10:47 | Dorost St. + Ml. žáci | 0 komentářů

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ MLÁDEŽE KOBYLÍ 2019

 

 

 

Místo:

Kobylí, okr. Břeclav   www.sokolkobyli.webnode.cz

Odjezd:

Sobota 17.8.2019– sraz 13:30 na hřišti ve Šlapanicích DOROST 18.8. v neděli po ZÁPASE V JEDOVNICÍCH

Příjezd:

pátek 23.8.2019 – předběžný příjezd v odpoledních hodinách

(upřesnění možné telefonem  777 662 692)

Doprava:

Společná, po domluvě i individuální. Auta domluví trenéři.

Cena:

2600,– Kč (nocleh, strava, pronájem hřiště), vybereme před odjezdem.

Nocleh:

 šestilůžkové pokoje se  sociálním zařízením.

Strava:

Strava 5× denně. Začínáme večeří 17.8.2019 a končíme obědem 23.8.2019

Potřebné doklady:

potvrzení o bezinfekčnosti a kopii zdravotního pojištění (převezmou trenéři na srazu)

Peníze:

Součástí rekreačního střediska je bufet – možno zakoupit sladkosti, pití. Proto doporučujeme vybavit dítě  kapesným dle Vaší úvahy.

Pojištění:

Pro tuto akci nevyřizujeme žádné speciální připojištění

Oblečení sportovní:

Kopačky, chrániče, štulpny, láhev na pití, kdo má tak míč a švihadlo, ponožky, teplákovka, fotbalové trenýrky, 5× sportovní triko, sportovní boty na běh,

Oblečení volný čas:

Mikina, nepromokavá šusťákovka, 3× triko na převlečení, spodní prádlo na týden, plavky,  ponožky, nepromokavé boty.

Hygienické potřeby:

Ručník, mýdlo, kartáček na zuby, pastu, repelent proti komárům,

pantofle do sprchy a k bazénu.

Léky:

Pokud Vaše dítě užívá pravidelně nějaký lék, prosím dejte ho do obálky se jménem dítěte a přiložte dávkování  (převezmou trenéři na srazu).

Cenné předměty:

Mobily a dražší přístroje pouze na vlastní zodpovědnost.

Hry, zábava:

Prosíme o nějakou oblíbenou hru (karty, pexeso, …) – podle domluvy mezi dětmi – prostě něco nenáročného na zkrácení dlouhé chvíle.

Sponzorské dary

Jakékoliv sponzorské příspěvky vítány.

Pavel Kepák - trenér | 15. 7. 2019 Po 10:30 | Dorost St. + Ml. žáci | 0 komentářů

Výsledky: 15.6.2019

muži „A“ – Slovan Brno   2:3 (1:2)  branky: Marek Příkrý 2

muži „B“ – Mokrá-Horákov   3:2 (1:1)  branka: Pavel Mach 2, Radek Vlach

dorost – Rousínov   4:2 (1:1)  branky: Vít Březina 2, Martin Kubica 2

Jiří Žáček | 16. 6. 2019 Ne 8:00 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 8.6. - 9.6. 2019

Slatina – muži „A“   4:4 (0:0) branky: Marek Příkrý 2, Patrik Piák, Michal Hrazdíra    

Dolní Kounice – muži „B“   1:4 (1:2) branky: Jan Mach 2, Pavel Mach, Michal Hanzl

Kotvrdovice/Jedovnice – dorost   1:7 (1:3) branky: Šimon Buchta 2, Jonáš Buchta 2, Tobiáš Orálek, Vít Březina, Jakub Vlach

Lednice – st. žáci   7:1 (3:1) 

Lednice – ml. žáci   3:3 (2:1)

Blučina  st. přípravka   11:4 (2:2) 

Měnín  ml. přípravka    10:9 (2:8) 

Jiří Žáček | 9. 6. 2019 Ne 13:14 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 1.6. - 2.6. 2019

muži „A“ – Kunštát   2:6 (2:3)  branky: Tomáš Hrazdíra, Tomáš Pohorský 

muži „B“ – Ochoz   1:3 (0:1)  branka: Marek Příkrý

dorost – Tišnov   3:2 (1:0)  branky: Marek Daněk, Adam Sigmund, Vít Březina

st. žáci – Sparta „B“   0:10 (0:5) 

ml. žáci – Sparta „B“   2:9 (0:5) 

st. přípravka  Měnín   3:14 (0:9) 

ml. přípravka  Ochoz „B“   17:9 (8:3) 

Jiří Žáček | 2. 6. 2019 Ne 13:04 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 25.5. - 26.5. 2019

Žebětín – muži „A“   4:0 (2:0)   

Těšany – muži „B“   1:4 (0:2) branky: Patrik Piák 2, Ondřej Piák, Michal Hrazdíra 

Ráječko – dorost   5:1 (4:1)  branka: Tobiáš Orálek

Kohoutovice „B“ – st. žáci   6:3 (4:1) 

Kohoutovice „B“ – ml. žáci   3:3 (0:2)

Ochoz st. přípravka   11:3 (9:2) 

Ochoz ml. přípravka    6:4 (3:1) 

Jiří Žáček | 26. 5. 2019 Ne 17:05 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 18.5. - 19.5. 2019

muži „A“ – Miroslav   2:1 (1:0)  branky: Tomáš Pohorský, Radek Vlach 

muži „B“ – Moutnice   4:0 (2:0) předehráno 8.5. branky: Patrik Kočí, Jan Mach, Tomáš Pohorský, Jakub Klaška

dorost  D. Loučky/Čebín   2:1 (1:1)  branky: Tomáš Kvasnička, Vít Březina  

st. žáci – M. Slavia Brno   19:0 (10:0) 

ml. žáci – M. Slavia Brno   8:1 (2:0) 

st. přípravka - Viničné Šumice   8:11 (4:3) 

ml. přípravka - Viničné Šumice   17:8 (7:3) 

Jiří Žáček | 19. 5. 2019 Ne 13:41 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 11.5. - 12.5. 2019

Zastávka – muži „A“   2:3 (1:2)  branky: Tomáš Pohorský 2, Radek Vlach   

Podolí „B“ – muži „B“   2:3 (1:1)  branky: Marek Vlach, Václav Schovanec, Marek Příkrý   

St. Lískovec/Bohunice – dorost   4:2 (1:0) branky: Šimon Buchta 2

Těšany  st. přípravka   9:11 (4:5) 

Těšany  ml. přípravka   12:15 (4:10) 

Jiří Žáček | 11. 5. 2019 So 19:53 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 4.5. - 5.5. 2019

muži „A“ – Novosedly   1:1 (1:1)  branka: Tomáš Pohorský

muži „B“ – Babice „B“   2:0 (2:0)  branky: Patrik Kočí 2

dorost- Knínice/Cetkovice   3:1 (1:0)  branky: Tobiáš Orálek 2, Marek Daněk

st. žáci – Bzenec   2:0 (2:0)  branky: Jan Pilát, Adam Pokorný

ml. žáci – Bzenec   1:5 (0:3)  branka: Adam Pokorný

st. přípravka - Újezd   12:12 (2:8) 

ml. přípravka - Újezd   17:6 (9:1) 

Jiří Žáček | 5. 5. 2019 Ne 14:06 | Dorost Muži A Muži B | 1 komentář

Výsledky: 27.4. - 28.4. 2019

Rajhradice – muži „A“   2:0 (1:0)   

Pozořice – muži „B“   4:0 (4:0) 

Boskovice „B“  – dorost   2:1 (0:1)  branka: Martin Kubica

Rajhrad/Modřice – st. žáci   3:0 (0:0) 

Rajhrad/Modřice – ml. žáci   7:1 (3:0)  branka: Kryštof Klečka

st. přípravka - Podolí   11:7 (6:2) 

ml. přípravka - Rajhradice   12:11 (6:5) 

Jiří Žáček | 28. 4. 2019 Ne 15:21 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 21.4. - 22.4. 2019

muži „A“ – Dobšice   0:0 (0:0) 

muži „B“ – Žabčice   6:1 (3:1)  branky: Patrik Kočí 2, Vojtěch Soukup 2, Pavel Kepák, David Sova

dorost – Bučovice   7:1 (4:0)  branky: Vojtěch Soukup, Adam Kolařík, Martin Kubica, Marek Daněk, Vít Březina, Pavel Kareš, Jonáš Buchta

Blažovice „B“  st. přípravka   2:9 (1:4)

Prace ml. přípravka   5:19 (2:10) 

Jiří Žáček | 22. 4. 2019 Po 16:19 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 13.4. - 14.4. 2019

Rajhrad – muži „A“   4:2 (2:1)  branky: Marian Kokeš 2× 

Rajhrad – muži „B“   1:2 (0:2)  branky: Patrik Piák, Jakub Klaška

Kobeřice/Nížkovice – dorost   1:2 (0:2)  branky: Vít Březina, Šimon Buchta

V. Pavlovice – st. žáci   0:4 (0:1)  branky: Michal Daněk, Tomáš Jelínek, Lukáš Francálek, Václav Pilát

V. Pavlovice – ml. žáci   11:2 (5:1)  branky:  Lukáš Francálek 2×

st. přípravka - Blažovice   10:8 (5:2) 

ml. přípravka - Blučina   16:14 (8:7) 

Jiří Žáček | 14. 4. 2019 Ne 14:52 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 6.4. - 7.4. 2019

muži „A“ – Přímětice   0:0 (0:0) 

muži „B“ – Tvarožná   4:1 (1:0)  branky: Pavel Kepák 3×, Patrik Kočí

dorost – Drnovice   4:0 (1:0)  branky: Vojtěch Soukup 2×, Tobiáš Orálek 2×

st. žáci – Mutěnice   5:3 (3:0)  branky: Dan Sedlák 2×, Tomáš Jelínek, Tomáš Zeman, Jan Urbánek

ml. žáci – Mutěnice   3:4 (2:2)  branky:  Lukáš Francálek, Jakub Lička, Štěpán Urbánek

Jiří Žáček | 7. 4. 2019 Ne 18:11 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky - 30.3. - 31.3. 2019

 

muži „A“ – Zbraslav   2:1 (2:1)  branky: Patrik Piák, Michal Hrazdíra

muži „B“ – V. Šumice   0:0 (0:0) 

dorost – Moravská Slavia Brno   3:0 (2:0)  branky: Jonáš Buchta, Šimon Buchta, Vojtěch Soukup

Jiří Žáček | 31. 3. 2019 Ne 17:42 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Hokej pro mládež se v sobotu 2.2.2919 nekoná

Pavel Kepák - trenér | 29. 1. 2019 Út 13:19 | Mladší žáci Přípravka Starší žáci | 0 komentářů

Zimní příprava 2019 - muži A+B

Zimní příprava začíná od 8.1. 2019, tréninky každé úterý + čtvrtek od 17:30 (umělka+běžecká), pátek od 18:00–19:30 tělocvična na ZŠ+bazén

Přátelská utkání muži A+B

Neděle 10.3. 2019 ve 14.00 hod.

SK Uhřice – Šlapanice – umělka v Dambořicích , rozhodčí zajistí soupeř (kontakt Uhřice: p. Valihrach 724 295 391)

Sobota 16.3. 2019 ve 12:00 hod.

Slavkov – Šlapanice – umělka v Dambořicích, rozhodčí zajistí SK Šlapanice (kontakt Slavkov: Z. Hráček 724 032 625)
 


Pavel Šamšula | 30. 11. 2018 Pá 10:44 | Muži A Muži B | 0 komentářů

Hokej pro mládež 1.12. se nekoná ( v krasohale je nějaká jiná akce )

Pavel Kepák - trenér | 25. 11. 2018 Ne 12:24 | Mladší žáci Přípravka Starší žáci | 0 komentářů

Hokej se koná, a to tradičně každou sobotu od 14:15, na Krasohale

Budu zde psát jen pokud bude z nějakého důvodu hokej zrušen 

Pavel Kepák - trenér | 10. 11. 2018 So 8:11 | Mladší žáci Přípravka Starší žáci | 0 komentářů

Výsledky: 3.11. - 4.11. 2018

Slovan Brno – muži „A“    3:1 (1:1)   branka: Kaláb Alois    

Mokrá-Horákov – muži „B“     2:1 (0:0)   branka: Kočí

Rousínov – dorost     1:2 (1:1)   branky: Březina, Láznička

Hustopeče – starší žáci     4:1 (1:1)

Hustopeče – mladší žáci     2:3 (1:2)

Jiří Žáček | 4. 11. 2018 Ne 19:50 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Hokej pro mládež v sobotu 3.11. v 14:15 hod na krasohale

Pavel Kepák - trenér | 2. 11. 2018 Pá 22:55 | Mladší žáci Přípravka Starší žáci | 0 komentářů

Výsledky: 27.10. - 28.10. 2018

muži „A“ – Slatina   1:4 (0:1)  branka: Kaláb Alois

muži „B“ – D. Kounice   6:2 (1:1)  branky: Kočí 3, Soukup, Pohorský, Mach Radek

dorost – Kotvrdovice/Jedovnice   5:1 (3:0)  branky: Březina, Láznička, Orálek, Daněk Filip, Sigmund

starší žáci – Lednice   3:2 (3:1)

mladší žáci – Lednice   0:7 (0:2)

Blažovice – starší přípravka   7:10 (3:8)

Blučina – mladší přípravka   8:7 (3:1)

Jiří Žáček | 28. 10. 2018 Ne 17:06 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 20.10. - 21.10. 2018

Kunštát – muži „A“    4:0 (2:0)    

Ochoz – muži „B“     2:1 (0:0)   branka: Vlach Marek

Tišnov – dorost     0:2 (0:2)   branky: Březina, Soukup

Sparta „B“ – starší žáci     6:2 (5:0)

Sparta „B“ – mladší žáci     5:0 (2:0)

starší přípravka – Blažovice    18:12 (10:8)

mladší přípravka - Prace     13:5 (5:2)

Jiří Žáček | 22. 10. 2018 Po 6:41 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 12.10. - 14.10.2018

Muži „A“ – Žebětín   3:1 (1:0)     branky: Mach Pavel, Vlasák Jakub, Klaška Jakub

Muži „B“ – Těšany   2:2 (0:1)     branky: Kaláb Ondřej, Kamenický Aleš

Dorost – Ráječko   0:2 (0:2)

Starší žáci – Kohoutovice „B“   6:2 (1:1)

Mladší žáci – Kohoutovice „B“   7:4 (3:1)

Podolí – starší přípravka   2:19 (0:10)

Rajhradice – mladší přípravka   13:5 (0:0)

 

Jiří Žáček | 15. 10. 2018 Po 16:25 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Šlapanice "A" - Zastávka 1:1 (0:1)

Branky: Piák P.

Sestava: Čáslavský-Kokeš,Piák O.,Šamšula Pa.,Schovanec-Hrazdíra T.,Kaláb A.,Hrazdíra M.,Vlach R.(Kaláb o.)-Mach P.(Příkrý L.),Piák P.

Pavel Šamšula | 30. 9. 2018 Ne 19:52 | Muži A | 0 komentářů

Šlapanice"B" - Podolí "B" 0:0

Sestava: Příkrý L.-Hanzl,Kamenický,Klaška-Lorinz,Vlach M.,Soukup,Machala(Piák O.),Patráš(Mach J.)-Meli,Kočí(Piák P.)

Pavel Šamšula | 30. 9. 2018 Ne 19:49 | Muži B | 0 komentářů

Babice nad Svitavou - Šlapanice "B" 1:1 (0:1)

Branky: Mach P.

Sestava: Sova-Hanzl(Láznička),Piák O.,Šamšula Pa.,Klaška-Soukup,Kamenický,Vlach M.,Žáček(Mach J.)-Mach P.(Piák P.),Meli(Lorinz)

Pavel Šamšula | 24. 9. 2018 Po 8:47 | Muži B | 0 komentářů

Novosedly - Šlapanice "A" 0:1 (0:0)

Branky: Piák P.

Sestava: Schovanec-Kokeš,Vlasák,Piák O.,Příkrý L.-Hrazdíra T.,Kaláb A.,Hrazdíra M.,Vlach R.-Piák P.(Kočí P.),Kaláb O.(Soukup)

Pavel Šamšula | 24. 9. 2018 Po 8:44 | Muži A | 0 komentářů

Šlapanice "A" - Rajhradice 2:4 (2:1)

Branky: Vlasák,Mach P.

Sestava: Čáslavský-Kokeš,Vlasák,Šamšula Pa.,Schovanec-Hrazdíra T.(Příkrý L.),Kaláb A.(Daňhel),Hrazdíra M.,Vlach R.-Mach P.,Pohorský(Klaška)

Pavel Šamšula | 24. 9. 2018 Po 8:41 | Muži A | 0 komentářů

Šlapanice "B" - Pozořice 3:2 (2:2)

Branky: Klaška, Meli, Patráš

 Sestava: Sova-Hanzl,Kamenický(Kareš),PříkrýL.-Patráš,Šamšula Pe.,Piák O.,Vlach M.,Mach J.(Boček)-Meli(Žáček),Klaška

Pavel Šamšula | 24. 9. 2018 Po 8:37 | Muži B | 0 komentářů

Dobšice - Šlapanice"A" 3:0 (2:0)

Sestava: Čáslavský-Dítě M.,Šamšula Pa.,Vlach R.-Hrazdíra T.(Příkrý L.), Kaláb A.(Piák O.),Hrazdíra M.,Kokeš-Piák P.,Soukup(Mach P.),Schovanec

Pavel Šamšula | 10. 9. 2018 Po 13:09 | Muži A | 0 komentářů

Žabčice - Šlapanice"B" 2:0 (0:0)

Sestava: Sova-Mach J.,Kamenický,Hanzl-Klaška, Šamšula Pe.,Daňhel(Kareš),Vlach M.,Kněžíček-Kočí(Meli),Lorinz(Mach R.)

Pavel Šamšula | 10. 9. 2018 Po 13:07 | Muži B | 0 komentářů

Střelice - Šlapanice "B" - 5:1 (3:0) pohár OFS

Branky: Hrazdíra T.

Sestava: Sova-Hanzl(Láznička),Piák O.,Schovanec-Klaška,Vlach M.,Kamenický(Kněžíček),Patráš-Meli(Lorinz),Piák P.

Pavel Šamšula | 3. 9. 2018 Po 8:35 | Muži B | 0 komentářů

Šlapanice "A" - Rajhrad 1:2 (1:1)

Branky: Pohorský

Sestava: Čáslavský-Kokeš,Vlasák,Schovanec-Hrazdíra T.,Hrazdíra M.,Soukup,Vlach-Klaška(Příkrý L.),Piák P.,Pohorský(Dítě M.)

Pavel Šamšula | 3. 9. 2018 Po 8:31 | Muži A | 0 komentářů

Šlapanice "B" - Rajhrad "B" 4:0 (2:0)

Branky: Vlach M. 2×, Patráš, Šamšula Pe.

Sestava: Sova-Láznička,Šamšula Pa.,Hanzl (Mach R.)-Piák O.-Patráš,Vlach M.,Kaláb A.,Žáček J(Švehla)-Kočí (Šamšula Pe.),Lorinz(Příkrý L.)

Pavel Šamšula | 2. 9. 2018 Ne 11:49 | Muži B | 0 komentářů

Přímětice - Šlapanice "A" 1:1

Branky: Piák P.

Pavel Šamšula | 30. 8. 2018 Čt 14:11 | Muži A | 0 komentářů

Tvarožná - Šlapanice "B" 0:4 (0:3)

Branky: Šamšula Petr, Piák Ondřej, Lorinz, Kočí

Sestava: Sova-Kněžíček,Šamšula Pa.,Žáček J.-Piák O.-Dítě M.,Šamšula Pe.,Vlach M.(Hanzl M.),Patráš(Mach R.)-Kočí, Meli(Lorinz)

Pavel Šamšula | 30. 8. 2018 Čt 13:57 | Muži B | 0 komentářů

Modřice - Šlapanice "B" 1:4 (0:2) 1.kolo poháru OFS

Branky: Hrazdíra T.,Dítě M.,Piák P. 2×

Sestava: Sova-Kněžíček(Piák P.),Piák O.,Klaška-Kamenický(Lorinz)-Dítě M.,Vlach M.,Hrazdíra M.,Hrazdíra T.-Patráš,Meli

Náhradník: Šamšula Pa.

Pavel Šamšula | 19. 8. 2018 Ne 21:21 | Muži A Muži B | 0 komentářů

Zbraslav - Šlapanice "A" 3:0

Sestava: Čáslavský-Kokeš(Piák O.),Vlasák J.,Schovanec-Dítě M.(Příkrý L.) ,Kaláb A.,Kaláb O.(Soukup,Láznička),Vlach R.-Hrazdíra T.,Hrazdíra Mi.-Piák P.

Pavel Šamšula | 19. 8. 2018 Ne 14:56 | Muži A | 0 komentářů

© 2007 - 2019 SK Šlapanice z.s.