Bořitov - Šlapanice "A" - 2:2 (1:2)

Branky: Jarda Kužel Kočí (P),Kamenický

Sestava:Čáslavský-Pavelka,Špondr,Vlach-Kysela-Kokeš,Šamšula Pa.,Kaláb,Pohorský(Kamenický)-Kočí(Dítě M.),Kahoun

Poslední zápas podzimu na soupeřově hřišti jsme celkem zvládli, škoda jen že jsme neudrželi vedí 2:1 z prvního poločasu. Soupeř na rozdíl od prvního poločasu kdy spáli několik šancí ve druhé půli zahrozil až v závěru kdy hlavičkou vyrovnal a pak nás Pepa 2× podržel. Bod z venku se určitě počítá, ale tři byly na dosah. Za zmínku určitě stojí výstavní gól Aleše Kamenického kdy z 25 m vymetl supeřovu šibenici a odpověděl tak na slova svých kritiků Vyplazly jazyk. Náhoda nebo trenér měl opět šťastnou ruku jako před týdnem doma s výběrem krajního obránce?

Pavel Šamšula | 30. 10. 2011 Ne 15:41 | Muži A | 2 komentáře