Bořitov - Šlapanice"A" 4:1 (1:0)

Branky: Pavelka(PK)

Sestava:Čáslavský-Pavelka,Doubrava,Vlach-Špondr,Mach(Kolínský)-Kokeš,Šamšula Pe.,Příkrý M.-Kočí,Kahoun

Dnes jako divák můžu říct, že soupeř si šel za vítězstvím,chtěl hrát fotbal. Ale my jsme měli dost šancí na to abychom mohli soupeře potrápit a možná i urvat nějaký ten bod. Zápas rozhodla zbytečná branka do šatny kdy po brejku soupeře se nám podařilo dvakrát zblokovat míč ale na třetí přihravku do šance před naší brankou už jsme neměli a Bořitov šel do vedení. Zaspali jsme i druhý poločas a po dalším brejku soupeř zvýšil na 2:0 a pak už si to pohlídal. Později přidal třetí branku, my pak v závěru vykřesali naději z penalty, ale za pár minut to bylo opět o 3 branky. Škoda, bylo tam od nás hodně nepřesností, ale i pěkných překvapivých akcí, které bohužel neskončili brankou.

Pavel Šamšula | 23. 9. 2012 Ne 19:53 | Muži A | 0 komentářů