Čebín : ml žáci 1:2 (0:2)

Utkání probíhalo za hrozného větru a bylo hodně těžké kombinovat. První poločas jsme hráli po větru a nevytvořili si ani moc výhodných šancí na skórování. Je vidět že nejsme zvyklí nakopávat míče před bránu a tam je hlava nehlava dorážet.

Druhý poločas byl tak trochu vabank. Snažili jsme se hrát ale často nás míč neposlouchal a mi v jednoduchých kombinacích propadali. Soupeř nás v některých chvílích zatlačil před naši bránu. Vypracoval si několik rohových kopů a z jednoho po naší hrubé chybě vstřelil branku. Naštěstí nám byla odpuštěna jedna jasná penalta a mi stav 1:2 udrželi až do konce.

SESTAVA: Kepák Kryštof, Vymětal Radek, Soukup Vojtěch, Blažek Jan, Novotný Petr, Maňas Patrik, Záborský Vojtěch, Vojta Jiří, Kraus Denis, Švanda Lukáš, Poláček Michal,

BRANKY: Denis Kraus 1, Maňas Patrik 1,

Pavel Kepák - trenér | 2. 5. 2012 St 21:15 | Mladší žáci St. + Ml. žáci | 0 komentářů