Ivanovice - Šlapanice"A" 4:1 (2:1)

Branky: Kokeš

Sestava: Čáslavský-Pavelka,Daněk,Luner-Poulík-Kokeš,Šamšula Pa.,Šamšula Pe.(Kysela),Pohorský(Kaláb)-Chlup,Kotásek

Zaspali jsme prvních 20 minut kdy nás soupeř přes svoji pravou stranu výrazně několikrát přehrál a vytěžil ze závaru před naší brankou, kdy jsme soupeři nabídli nechtěným skluzem šanci kterou proměnil. Za pár minut pak chybou pravého obránce s přispěním hlavního rozhočího nabídli soupeři pokutový kop který proměnili Ivanovice ve druhý gól. Vypadalo s náma špatně, ale během pár minut jsme se otřepali a začali hrát fotbal bez nervozity s pocitem že nemáme co ztratit a dle mého názoru jsme Ivanovice tlačili což nám přineslo kontaktní gól Kokeše těsně před přestávkou. Skoro celý druhý poločas jsme soupeře válcovali nepustili ho za půlku, vytvořili si několik šancí, ale bohužel nesrovnali výsledek a naopak soupeř využil snad jedině standartky kdy míč po centru do vápna nikdo netečoval a skončil v síti. To nás srazilo úplně na kolena a v závěru jsme dostali ještě jeden gól. Výsledek vypadá hrozně, avšak herně to bylo úplně jinak, na to se ale bohužel nehraje.

Pavel Šamšula | 17. 5. 2010 Po 10:55 | | 5 komentářů

Komentáře

1 | Pavel | 17. 5. 2010 Po 11:10

Říkat že jsme odvedli vše asi nemůžeme, protože jsme prohráli a vždycyky se dá přidat, ale já osobně spal klidně, zahráli jsme si fotbal, bavilo nás to snad aspoň já to tak cítil, makali jsme všichni i když tam nějaké chyby byly, prostě jsme makali. Soupeř nebyl špatný ale my byli lepší on měl větší štěstí. Rozhodčí ať pískali jak pískali říkali mě u zápisu po zápase, že jsme je měli druhou půlku na lopatě. Bohužel to dopadlo tak jak to dopadlo a myslím že ten kdo tam byl a viděl tak si udělal svůj obrázek i když výsledek skončil 4:1. Pojdmě se bavit fotbalem a makat v 11 lidech jako team – umíme to, a nemyslet kterou soutěž hrajem a kde v tabulce jsme a kde je soupeř, prostě jdeme vyhrát.

reagovat

2 | Cesc MK | 18. 5. 2010 Út 13:10

Tak co s tím pánové uděláme? Přispějte do diskuze s návrhy či vyjádřeními, je to jen na nás. :-?

reagovat

3 | Petr | 19. 5. 2010 St 10:44

Souhlasím s Pavlem, byli jsme ve hře určitě lepší. Čeká nás Vracov, máme jim co oplácet, nutně potřebujeme bodovat!!! Podle mě je úplně jedno jestli hrajeme s prvním nebo s posledním v tabulce. Dokážeme porazit i papírově lepšího soupeře. V zápase mnohdy rozhodují maličkosti. Nechci teď rozebírat hru, ale myslím si že bychom se měli jako hráči, kteří přímo zasahujeme do zápasu, zaměřit na důraz při rohovém kopu. Za posledních několik zápasu řekl bych i 1/2 sezón jsme kopali spousty rohů z kterých moc gólů nepadlo. Každý si musí pamatovat, že bylo dost zápasů které jsme rozhodli právě z rohového kopu. Př: slavná sezóna ,kdy Cesc skóroval min 8× hlavou, mohl bych pokračovat, Mc.Šejn, Alda, Dušan … jsou výborní hlavičkáři.

Jo, v neděli si jdeme pro tři body a hotovo!!!!

reagovat

4 | Fanda Šlapanic | 19. 5. 2010 St 11:13

[1] Ač nerad, tak nesouhlasím s tím, že jsme byli lepší. Fotbal se rozhoduje v šestnáctkách a tam byli mnohem lepší a nebezpečnější Ivanovice a proto vyhráli. sorry

reagovat

5 | Pavel | 19. 5. 2010 St 14:15

Názor fandy beru, ale když někdy slyším po naší výhře že nás soupeř celý zápas motal, tak si zapamatuji tady ty slova a odpovím „My ale byli lepší v šestnáctce“ Jinak pohoda i tak se dá zápas zhodnotit a je to pravda. ;-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.