ml.žáci : Řečkovice 2:2 (2:1)

První utkání v krajské soutěži mělo pro nás pozitivní začátek. Ukázalo se že soupeř má stejnou kvalitu jako mi a dá se s ním sehrát rovnocenná partie a hlavně se nám hned v úvodu podařilo skórovat. Spadla z nás nervozita úvodu soutěže a zahráli si pohledný bojovný fotbal. Sice jsme už vedli dva nula ale soupeř v poslední minutě první půle snížil a druhou půli vstřelil vyrovnávací gól. Utkání se dohrávalo ze spoustou nevyužitých šancí na obou stranách. I když ztráta bodů v domácím prostředí zabolela myslím že remíza byla pro obě mužstva zasloužená.

SESTAVA: Lörincz Marek,Blažek Jan,Vymětal Radek,Novotný Petr,Soukup Vojtěch,Procházka Tomáš,Kepák Kryštof,Vojta Jiří,Kraus Denis,Švanda Lukáš,Stejskal Ondřej.

BRANKY: Novotný Petr 1,Kraus Denis 1,

Pavel Kepák - trenér | 28. 8. 2011 Ne 14:39 | Mladší žáci St. + Ml. žáci | 0 komentářů