Pavel Šamšula | 1. 11. 2010 Po 14:46 | | 4 komentáře

Komentáře

1 | janchal | 1. 11. 2010 Po 15:55

koment k utkání

12. kolo NE 2010–10–31 MU: Ořechov – SK Šlapanice B 0:0 H l e d á s e s t ř e l e c. Střelecká impotence je neuvěřitelná. Po bezzubé první půli směrem dopředu jsme se do domácích ve druhé půle obuli a vytvořili si tlak i šance. Jejich proměňování na podzim je důvodem, proč se nacházíme v tabulce na chvostu.

Od úvodního hvizdu se bojovalo hlavně o střed hřiště. Přechod do útoku vázl i vinou protivětru. Přesto se v dobré pozici objevil Schovanec, jeho 2 pokusy z voleje mířili nad branku. Dítě M. se prodíral obranou a zkoušel střely z dálky. Jeho pokusy však skončily mimo nebo v náručí domácího brankáře. Domácí se pokoušeli o rychlé výpady. Obrana si je hlídala. Proto největšími šancemi byly 2 standardky, které si Bílý s obranou pohlídali.

Po půlce se zcela změnil obraz hry. My útočili a přišpendlili jsme domácí na jejich půlku. Kamenického tanečky na soupeře platily a nabízely šance. Dvakrát nebezpečně vystřelil a brankář míč vytěsnil jen hbitým zákrokem. Daňkova hlava z malého vápna také po brance volala, ale brankář skryl míč v náručí. Nejpohlednější akce zápasu – Bílý výkopem za obranu našel Machalu. Ten si pohodil míč k vápnu a naservíroval před branku, kde dobíhal pouze Hanzl, který na míč nedosáhl. Škoda. Rozvíjeli jsme útoky přes levou i pravou stranu, ale zakončení bylo žalostné. Domácí se dostali ke kontru, rychlonohý záložník se napřáhl ke střele za vápnem, tečovaná střela mířila do šibenice. Bílý bravurně skokem chytil.

Branky: 0.

Sestava: – Bílý – Špondr – Marčák, Schovanec, Chalupa – Boček, Daněk J., Kamenický, Machala – Dítě T., Dítě M.

Střídali: – Šafář, Hanzl, Čermák.

reagovat

2 | Speedy | 1. 11. 2010 Po 20:01

„Kamínkovi tanečky na soupeře platily!!“?????? … tak to sem si asi nepřetočil hodinky a šel na jinej zápas....... :-D :-D :-D :-D