Pavel Šamšula | 3. 5. 2010 Po 8:09 | | 8 komentářů

Komentáře

1 | Michal @ | 3. 5. 2010 Po 9:56

Ořechov – SK Šlapanice B 1:3 (0:2)

Útočná první půle z naší strany. Do zakončení jsme se dostávali přes nejistou obranu domácích. Hlavně nákopy za obranu jim dělali obrovské potíže. Po nákopu Švehly se mezi obranu a brankáře dostal Špondr a hlavou přehodil vybíhajícího brankáře – 1:0. Domácí se osmělili – po Lunerově špatné zpětné přihrávce vystřelili zpoza vápna – skákavý míč Sejk skokem vyrazil do břevna a zalehl odražený míč těsně před čárou. Po závaru při rohovém kopu se míč dostal k osamocenému útočníkovi, který vystřelil. Jeho střela lízla Bočka a skončila těsně nad brankou. Špondr se dostal k zakončení zdálky a nádhernou střelou ze střední vzdálenosti rozvlnil síť podruhé, když míč zapadl přesně za vzdálenější tyč. Domácí ještě jednou přinutili Sejka čarovat na brankové čáře, ale naštěstí udržel míč před čárou a tak mohlo udeřit na druhé straně. Po dalším nákopu se sám na brankáře řítil Kamenický, ale jeho pokus o lob skončil nad. To nás mohlo ve druhé půli mrzet. Do druhé půli do pole přišel Kočí, ale naše aktivita dopředu ochladla a domácí nás po celou druhou půli mačkali na naší polovině a dovolili nám přecházet pouze do rychlých breaků. I přesto jsme se dostali do 100% šancí. Machala se dvakrát prodíral vápnem, jeho střelu brankář zkrotil v náručí, druhou odvrátila obrana. Vlach postupoval zcela sám na brankáře, při zakončení mu dobíhající obránce vykopl míč na roh. Kočího střela po výborném uvolnění do vápna skončila těsně mimo. Nedáš, dostaneš. Míč po rohu Dítě poslal zpět před branku, kde nebyl pro útočníka problém zavěsit ho do branky. Domácí se dotáhli na rozdíl jedné branky a dostávali se do dalších šancí. Nekrytý útočník na vápně si posunul míč prsama na střelu, ale ukopl se na rohový praporek. Sejk pochytal další střely. Těsně před koncem se Machala prodral vápnem a míč posunul dlouhou nohou před nabíhajícího Kočího, který dorazil do prázdné branky. Tato pojistka stačila na potvrzení tří důležitých bodů.

Branky: Špondr-2, Kočí. Sestava: Sejk – Švehla – Dítě T., Pořízek, Špondr, Chalupa – Boček, Vlach M., Machala – Kamenický, Luner. Střídali: Schovanec, Kočí, Dítě M.

reagovat

2 | předseda @ | 3. 5. 2010 Po 12:02

Ne vše je špatné

Pěkné,bojovné utkání,vítěství na hřišti soupeře.Co víc si mohu přát.Po druhé chválím B Team za výkon/chyby se vždy najdou/ za herní projev,bojovnost/ne všech/a výtečný výkon brankáře. Pěkné sobotní odpoledne.

reagovat

3 | předseda @ | 3. 5. 2010 Po 12:23

Upřesnění

Jen pro upřesnění uvádím že při brance domácích vrátil míč z velkého vápna zpět do malého vápna špatným odkopem Machala,ne Dítě! Abychom mu nekřivdili.I přes tuto chybičku patřil Machala k nejlepším na hřišti.

reagovat

4 | Machéčko | 3. 5. 2010 Po 14:17

Upřesnění

Přiznávám, že si danou situaci příliš nevybavuju, ale myslím že jsem to já nebyl…

reagovat

5 | kočka | 3. 5. 2010 Po 18:16

Jen pro upřesnění zpět do malého vápna to vrátil Dítě předsedo (abychom Machečkovy nekřivdily :-) ) .Jinak třetí gol do sítě Ořechova nebyl prakticky můj, ale jiného hráče…danke Mache.Jinak si myslím že se dalo na to určitě dívat a hlavně se dovezly 3 body z venku a prodloužila se série neporazitelnosti…což je nejdůležitější BV :-)

reagovat

6 | Velká Bota | 3. 5. 2010 Po 18:53

Béčko Válí, Béčko válí Béčko válííííí hejaaa hey

reagovat

7 | Jura | 4. 5. 2010 Út 16:27

[6]Kromě Machéčka hrál velmi dobře i Roman Špondr, jinak myslím, že některé naše akce byly opravdu pěkné a po delší době mě fotbal skutečně bavil. Jen pro upřesnění, nemyslím, že by šance soupeře byla po mojí špatné nahrávce, ale nebudu se hádat s trenérem, protože trenér má vždycky pravdu. :-D

reagovat

8 | Pepa | 5. 5. 2010 St 9:46

On ty komentáře k zápasům píše Jenda Chalupa: http://slapanice.unas.cz/, tak si to s ním můžeš na tréninku vyřídit. :-)