Podivín - Šlapanice"A" 2:1 (1:1)

Branky: Kočí

Sestava:Čáslavský-Luner,Daněk,Šamšula Pa.,Vlach-Kamenický(Kahoun),Musil,Kaláb(Hanzl Michal),Kokeš-Kočí,Šamšula Pe.

Mimo prvních 15 minut druhého poločasu kdy nás soupeř válcoval jedním rohem za druhým a využíval své obrovské výškové převahy jsme hráli co jsme potřebovali, po prvním poločase drželi nerozhodný stav 1:1, který nám zaručoval zisk jednoho bodu. Bohužel ten tlak na začátku druhého poločasu soupeř přetavil ve vítěznou branku. Je to pro nás obrovská škoda, protože jsme si v závěru vypracovali 3 dobré příležitosti a chybělo nám jenom štěstí aby jsme si neodvezli z Podivína bod. Pozitivní bylo, že se opět trefil Patrik a navýšil svůj gólový účet na 12 branek. Výborně zachytal i Pepa a když soupeř míč propasíroval za jeho záda, na brankové čáře čaroval Zipáček. Opravdu Škoda bod jsme si zasloužili.

Pavel Šamšula | 15. 5. 2011 Ne 10:46 | Jaro 2011 Muži A | 1 komentář