Pavel Šamšula | 16. 4. 2011 So 22:02 | Jaro 2011 Muži B | 8 komentářů

2 | janchal | 18. 4. 2011 Po 8:57

koment k utkání

17. kolo SO 2011–04–16

MU: Popůvky – SK Šlapanice B 1:1 (1:1)

Zisk nebo ztráta? Sami dobře víme, že na hřišti posledního se nám špatně hraje. Bohužel za to množství šancí, které jsme neměli 3 zápasy pozpátku dohromady jsme si vyhrát zasloužili. Bohužel ty finální přihrávky … A samotná střelba? To je zoufalství.

Po celý první poločas jsme hráli na breaky, domácí se dostávali k naší šestnáctce, ale byli bezzubí stejně jako my. Směrem dopředu jsme využívali oba hroty, které podržely míč a roztahovali hru do stran. Schovanec na levé straně několikrát nebezpečně vnikl do šestnáctky, ale jeho přihrávky nacházely jen kopačky obránců domácích. V 16. minutě se po naší ofsajdové pasti domácí dostali k míči, vyšachovali naši obranu a prostřelili Maloňě pod tělem – 0:1. Branka nás vyburcovala k většímu tlaku a za deset minut bylo vyrovnáno. Marčák potáhl zleva k šestnáctce, přihrál Schovancovi, kterému střela sjela a Špondr zasunul nohejbalově přesně k tyči. Domácí se dostali k jedovaté střele z dálky, která se od břevna odrazila vpřed, dorážku uklidil Švehla před dotírajícím hráčem na roh. Chybu domácího stopera, který podklouzl, mohl zužitkovat Špondr, ale nepodařio se. Zpětnou přihrávku vápnem Machalovi na paty dostal ideálně Marčák, ale jeho střelu do protipohybu brankáře srazil obránce mimo.

Ve druhé půli se obraz hry změnil. Minutu po přestávce jsme měli na noze další 2 branky, ale ani z bezprostřední blízkosti naše střely neohrozily domácí branku. My útočili a domácí se pokoušeli o únik, ale nebyli nebezpeční. Od 70. minuty se domácí úplně vytratili, pouze bránili. Přesto se nám nepodařilo dát branku. Hra po šestnáctku neměla chybu, ale to zakončení … Schovancovy centry po krásném úniku skončily na vzdálenějším praporku. Kyselovy střely z dálky pohodlně posbíral domácí brankář. A když se v posledním náporu neujala ani Špondrova hlava, která se snesla jen na břevno, odvezli jsme si z Popůvek „jen“ bod.

Branky: Špondr.

Sestava: – Maloň – Švehla – Dítě T., Pořízek, Chalupa – Horák, Kysela, Machala, Schovanec – Špondr, Marčák.

Střídali: – Tesař, Čermák, Konečný.

reagovat

3 | Meryl | 18. 4. 2011 Po 10:51

Dobrý Žany, zase supr počteníčko. Ale chybí tam ještě, že Kony spřerážel klíční kost protohráči :-? Ne, že bych byl z toho smutnej :-)

reagovat

4 | Honza Zycháček @ | 18. 4. 2011 Po 17:24

Druhá strana mince.

Hráči B teamu, dovolte aby se předseda SK podělil s vámi o zážitek z dnešního dopoledne. Pochopitelně jsem se radoval že jste po třetím utkání venku bez porážky i když jsem tentokrát očekával výhru.Nevadí, i bod z venku je dobrý.Potom však zazvonil mobil a já nevěřil vlastním uším.Volal můj letitý kamarád,pochválil většinu našeho mužstva/krom střelby/a potom popsal chování na hřišti některých z vás.Nevím co na to říci ale reprezentujete SK Šlapanice a také Šlapanické město.Nebudu psát jména,oni se jistě poznají ti o kterých píši.Žádám však ty rozumné aby příště zasáhli a zjednali pořádek.Neodpustím si ještě reagovat na první příspěvek. Meryle,vždyť už jsi dospělej chlap,Ty máš radost ze zranění protihráče? To je mně Tě líto!

reagovat

5 | Meryl | 18. 4. 2011 Po 18:02

[1] Je pravda, že můj komentář, hlavně ta poslední věta byla dost přehnaná. Samozřejmě škodolibej nejsem, byl bych radši, kdyby to dopadlo jinak, ale zase na druhou stranu měl jste slyšet některé hráče Popůvek během zápasu i po něm co nám hezkého říkali.

reagovat

6 | Václav | 18. 4. 2011 Po 19:34

Honzo, já tomu Špónymu nahrával. To nebyla střela!!!! Ale jinak zase super!!! :-D

reagovat

7 | Špóna | 18. 4. 2011 Po 20:25

[1] Vašku, já se spíše divím,že si to Žanek všechno tak do detailu pamatuje. Kolikrát ani nevím, kolik to skončilo :-D Ale mrzí mě, že jsme to nedotáhli do vítězného konce. Při pohledu na tabulku, kde jsme TĚSNĚ nad sestupovým pásmem mě to mrzí dvojnásob. :-(