Rájec-Jestřebí : ml žáci 1:2 (0:0)

Po bezgólovém prvním poločase ve kterém naše hra dostávala už i nějakou fotbalovou kvalitu,jsme si vytvořili celkem dost slibných situací.Do druhé půle jsme šli s odhodláním vstřelit nějaké branky , ale soupeř nás trochu zaskočil aktivní hrou. Naštěstí jsme se včas vzpamatovali a po krásné akci otevřeli skóre.Tento gól nás povzbudil a začali jsme soupeře jasně přehrávat.Přidali další trefu a začali si až příliš dovolovat. Po jedné ztrátě ve středu hřiště a následném brejku soupeř snížil. Z vypětí všech sil jsme to do konce udrželi a odvezli si cenné vítězství.

SESTAVA:Lörincz Marek, Gajárek Adam,Blažek Jan,Novotný Petr,Maňas Patrik,Záborský Vojtěch,Soukup Vojtěch,Kepák Kryštof,Vojta Jiří,Kraus Denis,Švanda Lukáš,Stejskal Ondřej,Dostál Lukáš,Poláček Michal.

BRANKY : Denis Kraus 2

Pavel Kepák - trenér | 15. 4. 2012 Ne 15:50 | Mladší žáci St. + Ml. žáci | 0 komentářů