Říčany - Šlapanice"B" 1:0 (1:0)

Pavel Šamšula | 4. 10. 2010 Po 7:30 | | 5 komentářů

Komentáře

1 | janchal | 4. 10. 2010 Po 12:19

koment k utkání

NE 2010–10–03

SK Říčany – SK Šlapanice B 1:0 (1:0)

Propadli jsme na dno. Stále hledáme střelce, který pozvedne mužstvo z mizérie. Po obdržené brance se porážíme sami. My prostě nutně potřebujeme vézt. Pokud prohráváme, sesype se nám vše jako domeček z karet. Výsledkově je to vždy těsné, poslední výraznější výhra nad soupeřem je až z podzimu 09 – rok stará. Ačkoliv Říčany nebyli tím silným celkem, co si ho pamatujeme, který nás přehrával a my podnikali protiútoky, přesto nás lehce porazil.

Obraz hry v Říčanech se změnil. Domácí už nás nepřehrávali ve středu pole jako vždycky. To my se prosazovali a tlačili se do útoku. Dítětova střela z vápna bez přípravy o metr minula tyč. Dobývání domácí branky se podobalo situaci v házené, kdy hráči krouží kolem devítimetrové hranice a jen sporadicky se dostanou na brankoviště a ke střele. Domácí podnikali protiútoky. Velké nesnáze nám činil domácí podsaditý útočník Rolínek. Podržel balón a dokázal se prosmýknout obranou. Jeho velká chvíle přišla v 16. minutě, kdy vysoký nakopnutý balón přeskočil obranu, Švehla nedokázal hlavou poslat míč do Čáslavského rukavic a Rolínek přeloboval vybíhajícího brankáře. Dostali jsme branku a dovolili soupeři více. Rychlého levého záložníka Konečný dvakrát zastavil skluzem zezadu a po žluté kartě mohl být rád, že nedostal červenou. Scovanec postupoval s míčem středem hřiště na dvojici obránců, ale jeho přihrávka do strany na nabíhajícího Dítěte nebyla přesná a vytěsnila ho z úhlu. Kočí se zmocnil balónu, posadil si na zadek 2 obránce, třetímu se vyhnul, ale jeho střele chyběla větší síla. Domácí se dostali k sérii rohových kopů, ale ke změně skóre nedošlo.

Do druhé půle nenastoupil zraněný Konečný. Našim akcím chyběla přesnost a na kopačky se přesunula nervozita. Nebyli jsme si schopni pořádně přihrát a k zakládání útoků jsme se nedostali. Jedinou světlejší chvilkou bylo vyslání Špondra Švehlou, ale jeho průnik zastavilo sporné odmávání postavení mimo hru. Závěrečný tlak domácí přižili, neboť naše finální přihrávky byly mizerné. Domácí se uchýlili ke zdržování a pohlídali si míč na naší půlce. Jejich rohové kopy byly nebezpečné, neboť se stáčely do branky. Musíme se zvednout a shodit deku, která nás pohltila. Sami domácí byli překvapení dosaženým vítězstvím.

Branky: 0. Sestava:</B> – Čáslavský – Švehla – Pořízek, Špondr, Marčák – Konečný, Kamenický, Machala, Schovanec – Kočí, Dítě T.

Střídali: – Dítě M., Chalupa

reagovat

2 | Meryl | 4. 10. 2010 Po 13:04

Škoda kluci, zvedněte se a další špíl musí být náš!!! To už přece není možný…

reagovat

3 | Pepa | 4. 10. 2010 Po 13:11

Uz jsme posledni…

reagovat

4 | šafa @ | 4. 10. 2010 Po 17:05

na Podolí se chytnem a uděláme si pěkný večer.. :-D :-D

reagovat

5 | Speedy | 4. 10. 2010 Po 17:42

Možná bychom mohli zkusit dát projednou první gól my, a když si pohlídáme obranu a v poločase rozhodčího, aby nám ho zase někdo neoblbnul lahví levné lihoviny, nebo stokorunovým úplatkem, tak by to snad už mohlo vyjít. Se soupeřem jako byli Říčany, potažmo Prštice bychom snad prohrávat nemuseli..... to mě k…a s..e, p..a, do p…e práce...... … ale to snad všechny

BMV

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.