Rousínov : ml.žáci 0:6 (0:3)

Vemi dobře z naší strany zahraný poločas a rázem bylo znát kdo je na hřišti pánem. Naši borci bojovali nahrávali si a tvořili pohledné kombinace zakončené střelou na bránu. Proto jsme na první gól nemuseli dlouho čekat. Za první poločas klobouk dolů. Co se však z mužstvem stalo na začátku druhé půle si nedovedu vysvětlit. Pohledné kombinace vystřídali odkopi a nákopi a zbesilé honění míče. Vyvrcholením byl trest na naší straně, že jsme museli hrát deset minut oslabeni o jednoho hráče.Takoví skrat nás příště může stát body. Po vychladnutí a znovu v plné sestavě se na to opět dalo dívat a přidali jsme další tři branky.

SESTAVA: Lörincz Marek,Gajárek Adam,Blažek Jan,Vymětal Radek,Novotný Petr,Maňas Patrik,Záborský Vojtěch,Soukup Vojtěch,Kepák Kryštof,Labuuda Lukáš,Kraus Denis,Švanda Lukáš,Stejskal Ondřej,Dostál Lukáš,Procházka Tomáš.

BRANKY: Kraus Denis 3,Maňas Patrik 1,Záborský Vojta 1, Lörincz Marek 1,

Pavel Kepák - trenér | 10. 9. 2011 So 14:43 | Mladší žáci St. + Ml. žáci | 0 komentářů