Šlapanice"A"- Bzenec 0:4 (0:3)

Sestava: Sejk(Čáslavský)-Pavelka,Daněk(ČK),Vlach-Kotásek-Kokeš,Šamšula Pa.,Poulík,Kysela-Šamšula Pe.(Konečný),Chlup

Bzenec byl od začátku zápasu jednoznačně lepší a šel si pro vítězství. Za 15 minut v prvním poločase bylo po zápase, dostali jsme 3 góly po našich hrubkách a nechali se školácky vyloučit. Druhý poločas jsme důstojně dohráli i přes jednu inkasovanou branku jsme se trošku soupeři vyrovnali a dokázali jsem i ohrozit jeho branku.

Pavel Šamšula | 12. 4. 2010 Po 7:36 | | 10 komentářů

Komentáře

1 | Pavel | 12. 4. 2010 Po 7:47

První poločas totální zmatek bez kvalitní přihrávky jako by jsme nikdy nehráli fotbal, ale druhý jsem si užil a myslím že jsme si i dokonce zahráli fotbal i když tam pár chyb bylo ale už se to trošku podobalo našemu fotbalu. Líbil se mě Pepa jak to řidil z pozice posledního hráče tak to má být. Jinak Víťa s Tomem dobrý, když přijdou góly budou v pohodě. Každopádně do Mikulova asi pojedem už bez 5 hráčů základní setavy. Tam nebudem mít už co ztratit.

reagovat

2 | Cesc MK | 12. 4. 2010 Po 13:04

Zdravím, s hodnocením Pavla souhlasím, ten druhý poločas skutečně byl už o něčem, i když je to spíše jen taková znouze ctnost a hledání světélka na konci tunelu plných sraček. A skutečně si myslím, že ve sračkách, při pohledu na tabulku, co nás čeká a při vědomí toho, jací „poctivci“ obecně rozhodčí jsou, skutečně jsme. O to víc je smutnější, že na střídačce máme k dispozici prakticky jednoho zdravého hráče, který se navíc s fotbalovým treninkem seznamuje po dlouhé době (vedle něho polozraněný Patrik, za jehož účast mu upřímně děkuju), ostatní nechť se nad svou neúčastí hluboce zamyslí, jak to myslí vážně se šlapanickým fotbalem, a připočteme-li k tomu smolnou anabázi Petra, který v tomto zápase delší dobu střídal, než odehrál, tak je skutečně vhodné přestat se plácat po ramenech, vzájemně se utěšovat, že to Mikulov obsere a skutečně se vážně zamyslet nad současným stavem. Spousta zraněných(přičemž jen něktěří, možná jen jeden je ochoten podstoupit bolest, jen aby mohl hrát a pomoci), či dlouhodobě netrénujících a stále zraněných hráčů, do toho do jisté míry pochopitelné, leč skutečně školácké vyloučení Dušana a jeho ztráta pro další zápasy a celkově lehkovážný přístup nás všech k současné situaci. Jsme ve sračkách a jestli nezačneme všichni do jednoho (rozdělení ačko, béčko neexistuje !!!) makat, tak se z nich nevyhrabeme a to mě dost se..!

reagovat

3 | Kami | 12. 4. 2010 Po 13:56

[1] No hluboce zamyslet se nekteri hraci muzou.Prijde mi docela nepochopitelny proc rika hraci, ktery 3mesice netrenuje aby sel za acko,kdyz mame becko,kde je k dispozici 17hracu a nedomluvime s nekteryma s nich,samozrejme vsichni nemuzou jit,ale ma na vyber aspon z 10 dalsich hracu ktere muze vzit ma,ale trener je asi nepovazuje za fotbalisty schopnoti hrat 1.A tridu,tak se pak neni cemu divit,ze vetsinu hracu to odradi jit pomoct.

reagovat

4 | předseda @ | 12. 4. 2010 Po 14:52

čekání na další názory

Ještě nebudu reagovat neboť doufám že fotbal ve Šlapanicích zajímá více než dva,potažmo tři hráče a že se tedy k nedělnímu utkání zapojí do diskuze více hráčů SK. V každém případě se současným stavem bude zabývat výbor na úterním zasedání.

reagovat

5 | Pavel | 12. 4. 2010 Po 15:27

Reaguji na Kamiho myslím že věta "nebere trenér hráče z béčka protože si myslí že na nemají na áčko je naprostá kravina, když se podíváš tak s náma už hrál kde kdo(Kolín,Konečný+ dává šanci dorostencům) a spíš je to o tom komu se chce !!!!!!! třeba jako tvůj příjezd minulý týden 30 min. po srazu což pro nás znamenalo že jseš nepoužitelný tou dobou jsme byli už ve Vacenovicích. To že šl kočka taky nechápu ale myslím že tam byl na pár minut ke konci kdyby bylo potřeba, víme že umí spadnout a asi taky trener nepředpokládal že se zápas tak posere. Tim ho ale nehájím.

reagovat

6 | Michal @ | 12. 4. 2010 Po 16:08

[2]Bohužel jsem se nedělního zápasu nemohl z důvodu pracovního zaneprázdnění zůčastnit,ale pár postřehů z minulé doby mám.Osobně mě mrzí, že se někteří hráči nedokážou kousnout a pro ten fotbal něco navíc obětovat.Vím ,že vysedávat na lavičce nebaví nikoho,ale je to prostě nutnost.Vím ,že v B éčku je několik šikovných hráčů,kteří by mohli dostat šanci, ale musí si o ni přístupem na tréninku a i tím že na té lavečce budou ,říct.Šanci určitě dostanou!! A jestli si někdo myslí,že by spasil a zachránil svou přítomností Áčko,tak můžu odpovědně říct:TAKOVÝ HRÁČ V BÉČKU NENÍ!!!! A ť si myslí kdo chce co chce. A ještě jedna věc mě dost vadí!!!! Někteří hráči se trenérovi Áčka z lavečky omluví pro nedostatek času,moc práce atd. a pak v klidu prosedí celý zápas s pivem na tribuně.A je radost je tam poslouchat!! Ale dost! Dejme se do hromady a pokusme se každý sám za sebe pro šlapanický fotbal udělat co nejvíc a co nejlepší.Rád bych viděl opodstatněné plakáty ÁČKO VÁLÍ!!!!!! a ne jeno BÉČKO VÁLÍ!!!!! Těším se na vás v úterý!! PŘIJĎTE VČAS!!!!!!

reagovat

7 | Cesc MK | 12. 4. 2010 Po 16:53

[1] Díky Michale za tvůj názor, líbí se mi a souhlasím, což však nepíšu jen proto, že si chci udělat u tebe oko, protože v úterý s největší pravděpodovbností „překvapivě“ přijdu opět pozdě ;-) Ne vážně, skutečnost, že se již delší dobu ve větší či menší míře neustále objevují názory, že ten anebo ten hráč z béčka byl či nebyl trenérem ačka řádně osloven, ačkoliv měl být, jen dokazuje mé tvrzení, že budoucnost šlapanického fotbalu závisí zejména a právě na změně takového přístupu. Trénujeme spolu, hrejme spolu, držme spolu a nevymlouvejme se furt na takový sračky, jako že jsem nebyl osloven či není o mě zájem. Nikdo, a to se týká všech mužských týmů nemá předplacené místo v sestavě a pokud je kýmkoliv (ze strany hráčů současných či minulých anebo fanoušků), zpochybňována objektivnost výběru hráčů pro A či B či C mužstvo ze strany trenérů, svědčí to jen o tom, že to skutečně se svým přístupem ke šlapanickému fotbalu nemyslí vážně.

reagovat

8 | Kami | 12. 4. 2010 Po 16:58

[1]O tom kdo ma predpalcene misto nebo nema se da docela polemizovat.Radsi uz nebude vyrit vodu,a uvidime jakym smerem se to bude nadale ubirat.

reagovat

9 | Azerbajdžánec | 12. 4. 2010 Po 21:05

Začal bych u sebe, že se mi sice hezky čte, že to bylo dobrý (v druhém poločase), ale rozhodně z mé strany takový názor nemám. Je smutný přiznat, ale bzenecká obrana byla prostě lepší než já a Tomáš a útočná síla nás. Hrát proti soupeři, který vede 3:0 po 20ti minutách a je v pohodě byl boj s větrnými mlýny. Třeba se ukážou jako pravdivá trenérova slova, kdy říká, že jsme všichni stejní kopyta, takže i těch 5 hráčů, kteří budou chybět je nahradí druzí a v Mikulově prostě urveme dobrý výsledek. Musíme táhnout za jeden provaz a když né spoléhat na naše kvality, tak na zapomenutou Medical tašku, nebo špatně napsanej zápis, nebo malý čísla na dresech. Prostě na cokoliv, ale srdíčkem se pojďme porvat o prodloužení jarní venkovní neporazitelnosti „jednozápasové“ :-(

reagovat

10 | Pavel | 13. 4. 2010 Út 6:38

Tohle bych poslal do Mikulova- Čáslavský nebo Sejk – Pavelka,Kotásek,Luner-Kokeš,Šamšula,Poulík,Vlach-Kamenický,Chlup,Kysela (na lavku Konečný a kdo zbude bohužel) i když nám chybí 4 hráči tak kdo tady je napsanej je hráč áčka

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.