Šlapanice"A" - Kostice 1:1 (1:0)

Branky: Luner

Sestava: Čáslavský-Pavelka,Kotásek,Luner-Poulík-Kokeš,Šamšula Pa.,Šamšula Pe.,Chlup(Kysela)-Pohorský(Vlach),Kaláb(Špondr)

Vyrovnaný zápas s kvalitním soupeřem. V prvním poločase jsme soupeře několikrát zatlačili a vytěžili z toho vedoucí branku díky důrazu Jiřího Lunera a jeho přesné střele k tyči. Druhý poločas jsme začali vlažnějším tempem a soupeř se dostal do mírného tlaku který přetavil ve vyrovnávající gól po centru z levé strany a přesné hlavičky za záda Pepína. Pak se hra vyrovnala a oba celky se snažili neudělat nějakou chybu v obraně. Ke konci zápasu jsme si opět vytvořili mírný tlak a po několika centrech a rohových kopech jsme mohli ještě dosáhnout výtězství, ale bohužel po závaru na brankové čáře jsme míč do brány nedotlačili. Zápas skončil spravedlivou remízou.

Pavel Šamšula | 7. 6. 2010 Po 8:12 | | 1 komentář

Komentáře

1 | Pavel | 7. 6. 2010 Po 8:21

Bod by nám měl stačit k definitivní záchraně, tak doufám že si poslední dva zápasy užijeme, hrajeme je sice venku, ale na hratelných hřištích kde se nám několikrát zadařilo a bylo by dobré zkusit dosáhnout 30 bodové hranice. Myslím že 28 bodů by bylo pro hodnocení tohoto ročníku dobrých. Jinak z avíz a prognóz to vypadá na hodně zajímavou příští sezónu, protože z vyšších soutěží se bude hodně mužstev odhlašovat tak se uvidí koho dostaneme do tabulky, ale vypadá to na hodně zajímavou sezónu. Ještě bych dodal že bych byl rád kdyby u nás pokračovali pro příští sezónu Petr s Tomen. Petr je v pohodě a i když se ten půlrok Tomovi moc nepovedl nějaká ta penalta atd… tak je to dobrej kluk z vesnice od vedle a věřím že se ve Šlapanicích jednou prosadí. Jo a je to hlavně dobrej rybář ;-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.