Šlapanice"A" - Rajhrad 1:2 (1:1)

Branky: Kočí

Sestava:Čáslavský-Pavelka,Daněk,Vlach-Poulík,Šamšula Pa.-Kokeš,Kaláb(Tesař),Šamšula Pe.(Vejrosta),Špondr(Mach)-Kočí

Zápas jsme začali špatně už ve druhé minutě jsem prohrávali 0:1 po smolné teči v našem vápně.Hra byla pak vyrovná a ve 30 min. jsme zasem my šťastně vyrovnali po vráceném mičí do vápna se na druhý pokus prosadil Patrik Kočí. Druhý poločas začal vlažně bez šancí až do 60 min. kdy špatně odkopnutý míč z vápna skončíl u soupeře a ten po narážečce a střele přes obránce dostal Rajhrad do vedení. Po gólu jsme kapitulovali a díky dvěma vynuceným střídání prakticky vyklidili pole a zápas se dohrál plně v režii Rajhradu.

Pavel Šamšula | 10. 10. 2010 Ne 18:37 | | 2 komentáře