Šlapanice"A" - Velké Pavlovice 0:2 (0:2)

Sestava: Čáslavský-Pavelka,Daněk,Luner-Kotásek-Kysela,Šamšula Pa,Poulík,Kamenický-Kaláb,Šamšula Pe(Chlup)

Soupeř se po 15 minutách oťukávání rozjel a byl po zbytek zápasu lepší, rychlejší, důraznější. Ukázal nám lekci z produktivity, když ze dvou nechytatelných střel na hranici velkého vápna vstřelil dva góly a celý zápas měl plně ve své režii. My jsme branku prakticky neohrozili až na tři slibné hlavičky po centrech z křídelních prostor, to bylo od nás vše. Opět zápas velice dobře řídila trojce rozhodčích.

Pavel Šamšula | 8. 3. 2010 Po 7:33 | | 6 komentářů

Komentáře

1 | Pavel | 8. 3. 2010 Po 7:53

Aby jsme dostali soupeře pod tlak a donutili ho k chybám, tak by naše hra musela vypadat jinak a první krok by byla změna rozestavení minimálně na 2 útočníky. Dál bych upozornil, že když si nenahrajeme ani banální 3–4 nahrávky po sobě tak aby soupeř trošku znervozněl a musel běhat bez míče tak nemůžeme uspět. Jinak tvrdě hrát neumíme to je potřeba si uvědomit a ukázka byla tento zápas kdy hlavní rozhodčí Vigo pískal jednoznačně pro nás a i tak nám 1 hráče vykázal ze hřiště a rozdal nám 2 žluté karty. A pozor !!!!! Pavlovice NIC !!!!! O slovní přestřelce naší lavičky se soupeřovou lavičkou ani nemluvím to považuji vyloženě za nefotbalové, protože když slyším trenéra Pavlovic jak nesmyslně řve tak se tomu jenom směji a absolutně mě to nevyvádí z míry a tak směšně mě připadali i naši fanoušci.

reagovat

2 | Alois @ | 8. 3. 2010 Po 16:37

Zdravím, je pravda, že jsme se skoro k ničemu nedostali. Soupeř byl ve všech směrech lepší, ale to asi nemusím připomínat, každý si to myslím uvědomuje sám. Jeden zápas a ještě k tomu v přípravě nic neřeší, je potřeba zvednout hlavu, čekají nás další důležitější zápasy.

reagovat

3 | Vítek Kuranyi | 8. 3. 2010 Po 21:44

Souhlasím s Pavlem, že hra v prvním poločase byla dost založená na bezradném nákopu na Lojzu, který byl proti všem obráncům prakticky bez šance a jen jeho umem se stejně dokázal dostat do gólové šance. Rozložení 3 4 3 se mi líbí jako nejideálnější varianta, protože na tři obránce hrajeme dlouho, v záloze si 5 záložníků spíš překáželo a v útoku jsme schopni dostat soupeře pod tlak jen ve vetším počtu hráčů. Osobně se mi líbil post v útoku, kde jsem mohl zkusit použít spíš moje „přednosti“ (jestli se to tak dá nazvat), než v záloze. I když já jsem rád za každý post v jedničce, tak se musím snažit všude. Tento zápas jsme nezvládli, ale sezona to změní. Jinak je sice blbý, že jsme nezvládli emoce (žluté karty, vyloučení), ale konkrétně za mě a myslím i za Zdenka můžu říct, že jsem hodně rád, že nemáme v týmu takovou bandu pičusků a nafoukanců, jako jsme potkali ve vetšině týmu v přípravě. Šlapanické kopané zdar!!!

reagovat

4 | Pavel | 9. 3. 2010 Út 8:35

Nejde o paniku jenom jsem rozebral zápas v pohodě nikomu nic nevyčítám, my za nic nemůžeme sestavu poskládal trenér :-D jsme v tom všichni, hrajeme za team. Jinak já osobně bych rád viděl taky hru na 3 útočníky a rád bych mezi nima videl Víťu, Aldu a Šutra, myslím že začátek přípravy byl dobrej a tento útok dával i dost golů.

reagovat

5 | Cesc MK | 9. 3. 2010 Út 10:52

Zdravím všechny komentující, jelikož jsem na tom zápasu nebyl, tak jej nemíním komentovat, ale z uvedených komentářů a částečně i ze zimní přípravy jsem získal jeden pozitivní dojem oproti minulosti – dříve, pokud jsme se vůbec k zápasům vyjadřovali (a myslím, že je chyba jen mlčet a dusit to v sobě), jsme se bavili na téma, jak to že nám to v té stejné sestavě stále nejde, musíme se změnit, víc bojovat atd. Nyní se bavíme o optimálním složení základní sestavy, tedy vybíráme z hráčů, nikoliv lepíme díry, a vezmeme-li v úvahu, že na tento zápas jednak chybělo několik hráčů (já, zip, ježek, jenda švejk), jednak nám přibili noví dva dobří hráči a jednak se k nám po trucobdobí vrátili hráči jako kameň a víťa, kteří se více než úspěšně perou o svou šanci a kterou si po přístupu v zimní přípravě zasloužili (i když kamínek by mohl vzhledem ke svým nesporným fotbalovým kvalitám ještě přidat i přes své omrzlé paty ;-) ). Mám z toho celkově lepší pocit než po podzimu či než loni po zimní přípravě a není to tím, že jsem teď dopil velmi dobrý kafe 8-). Tak že na soustředění vyladíme formu, ještě více se semkneme a pokud všichni vydržíme (psychicky i zdravotně), tak nám nějaký Velký Pavlovice nemůžou sahat ani po kotníky. Jen musíme máknout a ty smrtící okruhy okolo zahrady a na sněhových pláních musíme prodat…

reagovat

6 | Cesc MK | 9. 3. 2010 Út 10:59

[1]Cesc MK napsal/a: jednak nám přibili noví  – Omlouvám se za chybu, myslím, že správně je „jednak nám přibyli noví hráči“
:-(

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.