Šlapanice"B" - Mělčany 2:1 (0:1)

Branky: Chlup,Šamšula Petr

Pavel Šamšula | 26. 4. 2010 Po 7:38 | | 2 komentáře

Komentáře

1 | Michal @ | 26. 4. 2010 Po 11:51

Šlapanice B : Mělčany

Souboj druhého s třetím sliboval dobrý fotbal. Praktikovali jsme útočný fotbal po celý zápas, tolik vyložených šancí jsme neměli celé jaro dohromady.Vyhecovali jsme se a vytvořili si tolik šancí, že bylo jen otázkou času, kdy to tam spadne. Boček se Šamšulou rozdávali míče před branku, nabíhající Schovanec byl v poslední chvíli zablokován obráncem. Nebezpečnou střelu Šamšuly zpoza vápna brankář ztlumil v náručí. Míč několikrát putoval po brankové čáře (průnik Dítěte, Špondra), ale nepodařilo se nám ho zasunout do klece. Hosté se osmělovali k rychlým breakům, Čáslavský byl však pozorný. Za šlapák Chalupy proti střílejícímu hráči ve vápně byl nařízen nepřímý kop z deseti metrů. Boček odrazil míč rozehraný na vápno s následnou střelou na roh. A pak udeřilo.Bohužel ale na naší straně. Ztratili jsme míč před vápnem, hlavičkou ho záložník poslal přes hlavy obránců na nabíhajícho útočníka, pro kterého nebyl problém sám proti Čáslavskému zasunout k tyči. Přesto jsme další šance měli my, do půlky se však už skóre neměnilo. V poločase jsme zamýchali se sestavou a do útoku nastoupila dvojice Kočí-Chlup. Přibili jsme hosty k jejich vápnu. Špondr svou pověstnou hlavu poslal do břevna. Chlup se pokusil obhodit brankáře. Ten jeho oblouček do šibenice vyškrábl. Chlupova aktivita vepředu a jeho pronikání vápnem dělalo soupeři problémy. Kočího centr na penaltu našel Šamšulu, který střelou z voleje vyrovnal. Poté jsme se trochu ztáhli a soupeř toho využil. Po faulech zleva kopal několik standartek, které obrana odvrátila. Při jedné z hlav nám zatrnulo – nikým neatakovaný hráč hlavou jen těsně minul naši pravou tyč. Poté přišla naše chvíle. Chlup se proháčkoval vápnem a z úhlu prostřelil vše. Hopsající střela prošla do sítě. Zbytek zápasu jsem už ukopali, polevili jsme a čekali na závěrečný hvizd. Konečně vítězství na jaře – udrželi jsme druhé místo a stáhli tak náskok vedoucího Ochozu, který jen doma remizoval s Pršticemi. Doufám, že s podobnou aktivní hrou budeme hrát i ostatní zápasy,i když je prvořarým úkolem hráčů Béčka nahradit zraněné hráče Áčka a pomoci k zachování 1.A třídy ve Šlapanicích.

Branky: Šamšula Petr, Chlup. Sestava: Čáslavský – Švehla – Dítě T., Pořízek, Chalupa – Boček, Šamšula Petr, Machala – Špondr, Schovanec. Střídali: Chlup, Kočí, Horák.

reagovat

2 | předseda @ | 26. 4. 2010 Po 13:29

Z mého pohledu nejlepší výkon „B“ teamu na domácím hřišti. Bojovný a hlavně se snahou ohrozit branku soupeře.Velmi výrazně k dobrému utkání přispěl Petr Šamšula a svou bojovností „nakazil“ Jirku Bočka a ostatní. Najednou si umíme přihrát,jít do ulice a převzít zpět přihrávku.V druhé půli se přidali Tomáš a Patrik a otočil se zápas s dobrým soupeřem v náš prospěch.Já jsem spokojen.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.