Šlapanice"B" - Mělčany 2:1 (1:1)

Branky: Tesař,Zycháček

Pavel Šamšula | 9. 5. 2011 Po 10:00 | Jaro 2011 Muži B | 2 komentáře

Komentáře

1 | janchal | 9. 5. 2011 Po 11:56

koment k utkání

20. kolo SO 2011–05–07

MU: SK Šlapanice B – Mělčany 2:1 (1:1)

Heuréka!!! Po šesti utkáních konečně výhra. Upracovaná, nervózní, ale výhra. Potřebovali jsme vyhrát jako sůl. Dva celky ohrožené sestupem hráli proti sobě a bylo to znát. Opatrná, oči bolící, hra se nemohla divákům líbit, ale koho bude zajímat za týden, jak jsme hráli? Rozhodující bude, kolik bodů jsme urvali. Nehráli jsme pěkně jako předtím, ale předtím jsme taky nebodovali. A body jsou to, co teď potřebujeme ze všeho nejvíc. Že už jsme zapomněli slova vítězného pokřiku? Nevadí. Však se to zase naučíme. Pojďme to zkusit na Prštice.

Naše vytváření si šancí potvrdilo, že se na branku strašně nadřeme. Špondr hlavou, Dítětova slabá střela do šibenice k brance nevedly. Ujala se až hlava Zycháčka z rohu, kdy uchem usměrnil míč k tyči. Soupeř hrozil rychlými protiútoky, ale do vápna se dostal jen po našich faulech před šestnáctkou. Největší šanci spálil útočník hlavou po centru zleva, kdy míč Maloň skryl pod svým tělem. Dítě zbytečně fauloval před šestnáctkou. Hosté volného přímého kopu využili. Napálili míč přes zeď a Maloň plachtil vzduchem marně. Dá se říct, že z jediné vážnější akce soupeř znovu vsítil branku. Schovancovy centry zleva dál létaly nebezpečně před branku, ale i Mach v největší šanci míč nedokázal usměrnit do sítě.

Ve druhé půli jsme na dlouho přišpendlili hosty k vápnu. Zycháček se po Schovancově centru ocitl při náběhu sám před brankou, ale netrefil branku. Podruhé Zycháčkově střele po rohu zabránil v cestě do branky Pořízek. Hosté už jen hrozili z ojedinělých breaků a standartních situací, ale i ty byly nebezpečné. Maloň oslněný sluncem vyboxoval plachtící přímý kop. Skvělé kombinace přihrávek ve středu hřiště vyústily k finální přihrávce do strany, kde zcela nekrytý Boček, posléze i Mach, nedokázali prostřelit vyběhnutého brankáře. Naštěstí jsme vstřelili vítězný gól po Tesařově střele koníkem, kdy míč přeskočil bránící hráče a skončil v síti. Závěr utkání se proměnil v udržení hubeného náskoku. Hosté útočili a posílali centry před branku. Švehlův zákrok na hranici vápna rozhodčí odpískal jako nedovolený. Střelu ma vzdálenější tyč vytěsnil Zycháček tečí do tyče. Následnou dorážku jsme ubránili. Zuby nehty ubráněné vítězství jsme uhájili a zapsali si tak potřebné body do tabulky.

Branky: Zycháček, Tesař. Sestava: – Maloň – Švehla – Pořízek, Zycháček, Chalupa – Mach, Špondr, Machala, Schovanec – Dítě T., Boček. Střídali: – Čermák, Vejrosta, Tesař.

reagovat

2 | Ťukin @ | 9. 5. 2011 Po 23:05

gratulace!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.