Pavel Šamšula | 25. 10. 2010 Po 8:33 | | 1 komentář

Komentáře

1 | janchal | 25. 10. 2010 Po 10:04

koment k utkání

11. kolo SO 2010–10–23

MU: SK Šlapanice B – Mokrá-Horákov 1:1 (0:0) Dva rozdílné poločasy. První aktívní hra dopředu, ve druhém jsme se bránili důrazné hře soupeře s rychlonohými hráči. Po našem úderu se hosté oklepali a 5 minut před koncem srovnali. Body za remízu nám chybí, vzhledem k předvedené hře obou mužstev je však spravedlivá.

V první půli jsme ubránili všechny pokusy hostí ohrozit naši branku. Dovolili jsme jim jen střely z dálky, které si pozorný Bílý pohlídal. Naše průniky dopředu měly nebezpečnější parametry. Špondr hlavou přestřelil. Schovanec se ocitl po krásné křížné nahrávce Marčáka zcela sám před brankářem, ale volil kop nohou místo rybičku hlavou a míč přeletěl branku hostí. Špondr na hrotu prodloužil dlouhý nákop směrem k brankáři, ten nebezpečně skákající míč vyrazil před sebe. Následná Špondrova dorážka do odkryté branky se mezi 3 tyče nevešla.

Do druhého poločasu nastoupil rychlonohý Ruslan Štefek a okamžitě to bylo znát. Hosté se více dostávali až do našeho vápna a my se bránili místy drtivému tlaku. Štefek poslal zpětnou příhru vápnem na penaltu, kde se do střely opřel hostující hráč. Bílý skokem zázračně zachránil a vyrazil na roh. V jednom z našich útoků se Daněk zmocnil míče, nahrál do vápna nabíhajímu Machalovi, který z úhlu zasunul míč mezi nohama brankáře do sítě – 1:0. Hosté se otřepali a útočili, naše obrana se bránila zuby nehty. 5 minut před koncem však míč z rohu prošel vápnem až na zadní tyč, kde čekal nikým nehlídaný Štefek a vyrovnal. Zbytek zápasu jsme si už pohlídali.

Branky: Machala. Sestava: – Bílý – Švehla – Marčák, Špondr, Dítě M. – Šafář, Daněk J., Machala, Boček – Mrkvica, Kamenický.

Střídali: – Šafář, Dítě T.