Pavel Šamšula | 11. 10. 2010 Po 10:17 | | 14 komentářů

2 | janchal | 11. 10. 2010 Po 13:22

koment k utkání

09. kolo* SO 2010–10–09

MU: SK Šlapanice B – Podolí 2:0 (0:0)

Bojovný, obětavý výkon. Trpělivě jsme ubránili útoky hostů a udeřili. Uchytil se sice micák, ale díkybohu za něj. Skvělý výkon zpečetil Kolínský pojistkou, po které se už hosté nevzpamatovali. Odlepili jsme se ode dna.

Už v první minutě se do vápna vřítil Tesař a byl evidentně podražen. Penaltu rozhodčí však neodpískal. Rychlý pohyb Tesaře dělal obraně hostí problémy a vkrádal na jejich kopačky nervozitu. Přesto se po nenápadné akci dostali k zakončení a osamocený hráč vyprášil Čáslavskému rukavice, další dorážky obrana se štěstím odvrátila. Hostům naštěstí nevycházeli rychlé narážečky a obrana si důsledně hlídala obě tykadla. Střely z dálky si Čáslavský pohlídal. Tlačili jsme se do útoku. Brankář hostí působil nejistým dojmem a občas mu míč vypadl z rukou. Obrana mu zrovna nepomáhala, když mu posílala těžké malé domů. My se je však nepokusili dorazit a donutit je k chybě.

Zkraje druhé půle se obranou proháčkovával Kamenický, ale jeho sólo přes několik hráčů skončilo v rohu hřiště neškodně. V 54. minutě jsme se konečně po dlouhoooouhé době ujali vedení. Rohový kop na brankáře, který vyrazil míč na hlavu Pořízka. Od něho se míč odrazil za brankovou čáru. Hosty to otřáslo. Naše akce pokračovaly. Tesař se ze strany sám řítil na brankáře, ale jeho nepovedená střela obkroužila branku mimo. Střídající Kolínský se po Pořízkově přihrávce opřel do míče z 25 metrů a vymetl pavouky ze šibenice – 2:0. Všechny snahy hostů o kontry se rozbíjely o naši obranu, která jim obětavě zabraňovala v průnicích. Krásné tři body v boji o záchranu. Béčko válí.

Branky: Pořízek, Kolínský. Sestava: – Čáslavský – Švehla – Marčák, Pořízek, Dítě M. – Šafář, Kysela, Machala, Boček – Kamenický, Tesař. Střídali: – Kolínský, Chalupa, Čermák

reagovat

3 | Fanda | 11. 10. 2010 Po 16:04

Nejvíc se mě líbilo jak si vymazal Lacka toho divizního útočníka ani si nešktrl!! s pozdravem tvůj fanda :-)

reagovat

4 | kočka | 11. 10. 2010 Po 18:48

Pozor !!!! kdo zde správně a jako první odpoví na otázku získává 2 lístky na CHINASKY… otázka: kdo je nejlepší fotbalista na světě?

reagovat

5 | kočka | 11. 10. 2010 Po 19:55

soutěž o 2 lístky trvá jen do dnešní půlnoci…

10 | Pepa | 11. 10. 2010 Po 21:26

Asi tu nejsou žádní fanoušci kapely Chinasky. Já bych, když vezmu v úvahu formu současných hvězd, tipnul – Tomáš Dítě. :-D

reagovat

11 | Speedy | 11. 10. 2010 Po 21:56

[8] Sorry, ale já už mám holku… mrzí mě to… :-?

reagovat

12 | šafa @ | 12. 10. 2010 Út 0:27

Já to tušil,že bude pěkná sobota…vybornej výkon !!kuci ušatí :-D.smrt Babicím ;-)

reagovat

13 | kočka | 12. 10. 2010 Út 7:39

vzhledem k tomu že nikdo neuhodl dám lístky tomu kdo mi během dopoledne napíše sms nebo zavolá…