Sestava: Čáslavský-Pavelka,Švehla,Pořízek-Musil-Chlup(Dítě T.),Kamenický(Kolínský),Machala,Vlach-Luner,Špondr

Že by jsme našli střelce v závěru sezóny?

Pavel Šamšula | 10. 6. 2010 Čt 7:38 | | 1 komentář

Komentáře

1 | janchal @ | 11. 6. 2010 Pá 10:39

komentář k utkání

MU: SK Šlapanice B – Popůvky 2:2 (1:0) Ledabyle prohospodařený náskok. Zbytečná ztráta 2 bodů v posledních 10 minutách, kdy hosté dotáhli dvoubrankové manko a překvapivě si odvezli bod. Z pěti šancí za celý zápas měli nebývalou produktivitu – 2 branky, 2 tyče. Hosty jsme od začátku k ničemu nepustili a hráli kombinační hru, která přinášela šance. Špondr po Musilově centru hlavičkoval do odkryté branky, ale brankář vytěsnil míč nad. Luner hlavičkou na vzdálenější tyč jen těsně minul. Dařilo se nám pronikat po křídlech a zásobovat útočníky kvalitními centry. Bohužel naše nakopávání dopředu žádný efekt nepřinášelo. Hosté se zastřelovali pouze z dálky, a tak diváky vystrašil jen centr, který Čáslavskému vypadl z rukou a následné zalehnutí míče. Do přestávky jsme se přeci jen ujali vedení. V 36. minutě se míč směřující do vápna dostal k Lunerovi, který ho vleže dorazil do branky. Ve druhé půli se hosté dostali přeci jen k větším šancím. Nepískaný faul na Pořízka vyústil ve střelu, která se odrazila od tyče do zámezí. Naše šance pokračovaly. Čtyři naši hráči se řítili na jediného obránce, ale Luner střelou jen těsně minul. V dalším breaku jsme šli 5 na 3. Efekt žádný. Machala se blýskl střelou za vápnem mimo. Luner se důrazem probil před branku a z úhlu prostřelil – 2:0. Hosté orazítkovali břevno z přímého kopu po zbytečném faulu Chlupa na hranici šestnáctky. Luner pohrdl hattrickem, když netrefil pořádně hlavičku po Špondrově centru do vápna. Pro diváky krásnou akci předvedli hosté, když prošli naší zálohou i obranou a přehodili brankáře. Tato branka je povzbudila a na naše kopačky se lepila nervozita. Hosté v poslední minutě zatlačili na pilu, zaútočili a nikým nekrytý hráč na vápně trefil nádhernou šibenici – 2:2. Rozhodčí naše trápení raději ukončil.