Sestava:Čáslavský-Chalupa,Pořízek,Marčák,Kysela-Schovanec,Vlach M.,Machala,Šafář- Kamenický,Dítě T. střídali-Tesař,Švehla,Čermák

Pavel Šamšula | 27. 9. 2010 Po 14:19 | | 1 komentář

Komentáře

1 | janchal | 27. 9. 2010 Po 19:15

SO 2010–09–25

MU: SK Šlapanice B – Prštice 0:1 (0:1)

Nemáme střelce, přihráváme na gól soupeřům a nebojujeme, spíše diskutujeme, hádáme se a necháváme se zbytečně vylučovat.

Celá první půle se nám příliš nepovedla, hosté mohli vést klidně 5:0 a nikdo by se nemohl vůbec divit. Hrnuli se do rychlých akcí a z toho pramenily šance. Kamenický se motal s míčem v blízkosti šestnáctky, soupeř ho dorazil a pohodlně přeloboval vyběhnutého Čáslavského – 0:1, Chalupa zaspal při rohu a útočník hlavou jen prověřil Čáslavského postřeh na čáře. Taktéž Vlach zaspal, ale ani z toho branka nepadla. Na druhé straně Chalupa rozběhl akci, přihrál do uličky nabíhajícímu Kamenickému, který trefil pouze do bližší tyče. Centr na Schovance skončil po jeho hlavě těsně nad.

Ve druhé půli pršelo, přibylo nepřesností, uklouznutí a nezpracovaných balónů. Hned několikrát musela naše obrana uklidit míč raději na roh před dotírajícími útočníky. Zahrávali jsme množství rohových kopů. Kysela se trefil pouze do tyče, Tesařova hlavička našla připraveného brankáře u šibenice. Švehlova parádní rána do šibenice brankáři nadělala starostí, ale stejně ji vyškrábl ze šibenice na další roh. Poté se přiostřilo a Kysela zbytečně dotíral na obráce hostí. Ten ho sice po odpískání shodil na zem, přesto se červenalo pouze na naší straně. I v 10 jsme hosty dostali pod tlak, ale výraznější finální akce nikde. Přes pravou stranu se do odkryté naší obrany řítil rychlý útočník, kterého zakřižoval Chalupa a zneškodnil jeho šanci odkopem na roh. Posledním minutám chyběl větší tlak a snaha o centry do vápna, a tak si hosté pohodlně pohlídali hubený náskok. Odsoudili nás do spodních pater tabulky, odkud se budeme jen těžko škrábat vzhůru.

Branky: 0 Sestava: – Čáslavský – Pořízek – Chalupa, Kysela, Marčák, – Schovanec, Vlach M., Machala, Šafář M. – Kamenický, Dítě T. Střídali: – Tesař, Švehla, Čermák

ČK: – Kysela