Šlapanice"B" - Rosice"B" 1:1

Branky: Marčák

Pavel Šamšula | 8. 11. 2010 Po 12:15 | | 2 komentáře

Komentáře

1 | janchal | 8. 11. 2010 Po 14:32

koment k utkání

13. kolo SO 2010–11–06

MU: SK Šlapanice B – Rosice B 1:1 (1:0)

Třetí remíza v řadě – tentokrát proti prvnímu. V boji o záchranu nám to moc nepomůže, ale děkujme za bod. Po nádherné trefě Marčáka po nepřímém kopu hosté vyrovnali a sahali i po vítězství. Máme nejhorší útok z celého okresu, ale sedmou nejlepší obranu, přesto zůstáváme na dostřel sestupových příček.

Hosté se do nás obuli hned od začátku. Jejich nápor zvládala obrana s obtížemi. K přetížení naštěstí nedošlo, neboť záloha s útokem podržela balón vepředu. Daňkův výkon zaslouží poklonu, nabíhal, přihrával, podržel míč. Čáslavského vykopnutí balónu z brankové čáry po bezprostřední dorážce osamoceného hráče před brankou nás zachránilo od pohromy. Nedbalostně jsme nechali dorážet hráče na penaltě po rohu, míč naštěstí minul naši pravou tyč. Pět minut před půlkou rozhodčí odpískal nepřímý kop ve vápně. Daněk přihrál Marčákovi, který otřel míč o šibenici. Nádherná bomba. Těsně přd půlkou se Marčák dostal k dalšímu zakončení, sám před brankářem se ho pokusil lobovat. Míč však stoper na brankové čáře vykopl na roh.

Do druhé půle jsme šli za jednobrankového vedení. Hosté se pokoušeli o zvrat, ale i naše šance hrozily. Špondrovu hlava na zadní tyči brankář odvrátil. Hosté nás přišpendlili na naši polovinu. Průnik záložníka středem hasil Zycháček atakem, po kterém záložník minul naši branku. K vyrovnání došlo po standartce z levé strany. Hlavičkou se prosadil vysoký Touška a jeho prodložení hlavou zapadlo přes Čáslavského do sítě. Chalupa hasil přihrávku malým vápnem, ale odražený míč se dostal k útočníkovi, který minul naši branku. Všem zatrnulo při Čáslavského pouštění míče za čáru. K překvapení všech se míč odrazil od tyče zpět do náruče našeho brankáře. Remíza nepomohla ani jednomu z mužstev, přesto je pro nás úspěchem. Skončili jsme podzim na 11. místě.

Branky: Marčák.

Sestava: – Čáslavský – Špondr – Schovanec, Zycháček, Chalupa – Boček, Daněk J., Kamenický, Machala – Marčák, Šafář.

Střídali: – Hanzl, Čermák, Vlach M.

reagovat

2 | janchal | 9. 11. 2010 Út 16:00

podzimní statistiky zaktualizovány

http://slapanice.unas.cz

  • zaktualizoval jsem podzimní statistiky.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.