Šlapanice"B" - Želešice 1:2 (1:1)

Branky: Machala

Pavel Šamšula | 28. 4. 2011 Čt 12:18 | Jaro 2011 Muži B | 2 komentáře

Komentáře

1 | janchal | 28. 4. 2011 Čt 15:55

koment k utkání

18. kolo SO 2011–04–23

MU: SK Šlapanice B – Želešice 1:2 (1:1)

Totální ztráta. Ne tohoto zápasu, ale tímto výsledkem ztratily předchozí remízy venku veškerý lesk. Je to, jako bychom 3× prohráli a jednou vyhráli. Nadále se pohybujeme v pásmu sestupu, hra docela ujde, ale to zakončení … Soupeři můžeme jen závidět efektivnost zakončení. A to ještě neproměnil penaltu …

Už na počátku jsme se tlačili do šancí. Zycháček tváří v tvář brankáři nedal. To samé Machala. Zlobí nás zakončení. Znovu jsme pronikali po levé straně, kde operoval Schovanec. Přímé kopy se nám nevedly, ani z blízka, ani z dálky. Špondrova dalekonosná pravačka jen zakroužila nad pravou šibenicí. Chyběla větší razance. Soupeř udeřil zčista jasna. Míč propadl obranou k útočníkovi, který pohodlným lobem uklidil míč přes vybíhjícího Maloně na vzdálenější tyč do sítě. Za chvíli mohlo být dokonáno. Machalův souboj s nabíhajícím útočníkem rozhodčí posoudil jako penaltový. Naštěstí pro nás hráč zaváhal a Maloń letos poprvé vymazal útočníka z penalty. Naše snahy se zvyšovaly a výsledkem bylo vyrovnání těsně před pauzou, kdy na centr zleva naběhl před branku Machala tísněný obráncem a prostřelil míč do sítě.

Do druhé půle nenastoupil zraněný brankář hostí. Zaskočil za něho hráč z pole. I přesto jsme nebyli schopni kloudně vystřelit na branku. Míč se buď odrazil od těla bránícího obránce, šel vedle nebo měl razanci zpomaleného filmu. Zycháček před brankářem znovu nedal. Hosté postupně odpadávali a nás to uchlácholilo. Serii rohových kopů hostí ukončila střela, kterou Maloň vyrazil ztěžka na břevno. Od břevna se míč odrazil do strany, kde číhal osamocený hráč, který hlavou uklidil míč pod Maloňovou rukou do sítě. A bylo vymalováno, náš další tlak se rozplynul na hranici šestnáctky, za kterou nás hosté prakticky nepustili. Promarnili jsme tak další šanci na záchranu. Podaří se?

Branky: Machala.

Sestava: – Maloň – Švehla – Pořízek, Marčák, Chalupa – Konečný, Kamenický, Machala, Schovanec – Špondr, Zycháček.

Střídali: – Boček, Dítě M.

reagovat

2 | Ťukin @ | 28. 4. 2011 Čt 21:29

pánové, škoda. Držím palce, sleduji vás

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.