Šlapanice"A" - Dobšice 0:3 (0:1)

Sestava:Čáslavský-Pavelka,Doubrava,Mach-Kaláb(ČK)-Kokeš,Šamšual Pe.(Pa.),Šimek,Špondr-Kahoun,Pohorský(Příkrý M.)

V roli diváka jsem cítil od začátku, že máme psychicky navrch a že v klidu musíme urvat 3 body, ale realita byla každou přibývající minutou úplně jiná. Kazili jsme spoustu míčů a soupeř se dostával na koně. I přes to jsme měli několik velikých šancí, ale neproměnili. Soupeř využil v první poločase jeden trestný kop a pohodlně vedl 1:0. Druhý poločas jsme tlačili, ale opět neproměnili 100% šance, a to jsme dokonce hráli 20 minut presilovku. No a tak to dopadlo nejhůře jak mohlo, přišel druhý gól z penalty, naše vyloučení a pak třetí po brejku do rozhozené obrany.Domácí ostuda a další dva zranění do příštího kola.Stačilo potvrdit tři body ze Slovanu a případně uhrát něco v Tasovicích a velmi klidně by se přezimovalo.Tabulka je tak vyrovnaná, že se neví kdo postoupí a kdo sestoupí.

Pavel Šamšula | 28. 10. 2012 Ne 17:16 | Muži A | 0 komentářů