Šlapanice"A"- Jevišovice 2:0 (1:0)

Branky: veterán se skvělou fyzičkou a sváteční střelec Vlach Radek(všichni doufáme že neukončí kariéruBig grin), Příkrý Marek

Sestava:Čáslavský-Pavelka,Špondr,Vlach-Šamšula Pa.(Kočí),Kaláb-Kokeš(PříkrýM.),Šamšula Pe.,Dítě M.-Kahoun,Mach P.

Vítězství se nerodilo lehce, zápas byl velice vyrovnaný. Nám se podařilo vytěžit z 15 minutového tlaku v závěru prvního poločasu nadherným volejem k tyči od Radka Vlacha vední 1:0. Druhý poločas jsme odoláváli tlaku soupeře a díky pohotovému zákroku Pepa Čáslavského(další nula na jeho kontěBig grin), který skvěle vyrazil těžkou střelu soupeře, drželi jednogólové vedení. V závěru přidal pojistku střídajíci Marek Přikrý, přesně umístěnou střelou k tyči po krásném přenesení hry z levé strany. Vybojované 3 body.

Pavel Šamšula | 2. 9. 2012 Ne 20:12 | | 1 komentář

Komentáře

1 | Jan Zycháček @ | 4. 9. 2012 Út 14:32

předseda

Pánové,gratuluji ke třem bodům! Odpracované utkání s kvalitním soupeřem. Dám jednu radu nebo poznámku k těm veteránům. Veterán jsem já nebo Pavel st. Hráči v letech jsou Michal Hanzl,Libor Příkrý a jejich spoluhráči v céčku. Radek Vlach je fotbalista v nejlepších letech a při jeho přístupu k fotbalu nás stejně jako jeho spoluhráči, budou bavit ještě hodně let! Za to všem děkuji a Radkovi ke krásné brance gratuluji.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.