Šlapanice"A" - Mikulov 0:2 (0:1)

Sestava: Čáslavský-Pavelka,Švehla,Vlach-Šamšula Pa.,Kaláb-Kokeš,Šamšula Pe.,Dítě(Kamenický)-Kahoun,Forma(Kočí)

ČK:Kočí

Opět jsme se přesvědčili že i když soupeř nemá po 3 kolech ani bod skóre 1:10, není lehké ho porazit. Nezačali jsme špatně, v úvodu zápasu jsme si vytvořili několik slibných příležitostí, ale ke gólu to nevedlo. Po zranění Rudy Formana jsme hrali několik minut v deseti, což nás trošku rozhodilo a soupeř toho využil a díky hlavičce po rohovém kopu se ujal vedení. Byli jsme po inkasované brance jako opaření a vzpamatovali jsme se z toho až v závěru prvního poločasu kdy jsme opět soupeře zatlačili několika rohovými kopy. V druhém poločase byla klíčová situace kolem 70 minuty kdy jsme dostali druhý nešťastný gól a nechal se vyloučit Patrik Kočí. I v oslabení jsme stále tlačili na branku soupeř, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit ani jediný gól. Je to škoda, musíme se poučit a odčinit vše příští týden proti Bosonohám.

Pavel Šamšula | 5. 9. 2011 Po 7:49 | Muži A | 2 komentáře

Komentáře

1 | Předseda @ | 5. 9. 2011 Po 18:20

můj pohled

Pánové, hlavy nahoru a nesmutnit. Je to škoda ale uznejme kvalitu soupeře,dal dva a my nic. Takové zápasy ještě budou a musíme se z nich poučit.V neděli to odčiníte.Jen mne mrzí ta vyloučení. Naprosto zbytečná jak sobotu tak v neděli. Nevadí,bojuje­me dál.

reagovat

2 | kočka | 5. 9. 2011 Po 18:49

no moc se mi ten zápas nepovedl a navíc to vyloučení …no šel jsem si za roh hned naliskat předsedo, protože to bylo zbytečný.A doufám že to budu moct co nejdřív odčinit…
p.s. stejně ty rozhodčí nemám vůbec rád :-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.