Šlapanice"B" - Babice nad Svit. 2:0 (0:0)

Branky: Švehla,Marčák

Pavel Šamšula | 5. 6. 2011 Ne 22:19 | Jaro 2011 Muži B | 4 komentáře

Komentáře

1 | Pavel | 6. 6. 2011 Po 9:11

Honzo pošli mě mail hodím ti tam přístup jak jsi chtěl

reagovat

2 | janchal | 6. 6. 2011 Po 14:09

koment k utkání

24. kolo SO 2011–06–04

MU: SK Šlapanice B – Babice nad Svitavou 2:0 (0:0)

Dvě třetiny zápasu se nic nedělo. Hosté nás rozebírali sérií rychlých a přesných přihrávek, kdy míč jim zůstával na suchém terénu u noh jako přibitý. My se bránili zuby nehty. Poté zapršelo, jejich kombinace se zhoršila, my využili kluzkého terénu ke dvěma zásahům a bylo po zápase.

Kdo přišel v sobotu na fotbal, tak se první půli musel nutně nudit. Hosté kombinovali zleva doprava a zpět a zaráželi se o naše velké vápno, kde jsme včasným přístupem k hráčům nedovolili soupeři zahrozit. Dalo by se říct ospalé slunečné odpoledne, ale dusno a neustálá obrana nás stála hodně sil. Velkou pomocí bylo angažování Dítěte na kraj zálohy, kde zcela vymazal ve všech soubojích hráče hostí. Za zmínku stojí pouze nedorozumnění Maloně s obranou, kdy mohl dotírající útočník využít naší chyby, ale obrana míč uklidila na roh.

Druhá půle začala stejně jako první. Potíže nám dělal hbitý bek, který se posouval celý zápas dopředu a přihrávkami zásoboval své. A najednou se v dálce zablýsklo a přišla sprcha. Zapršelo. Tato voda shůry byla pro nás vodou živou. Soupeři na kluzkém terénu míč uskakoval, klouzal, a to bylo něco pro nás. Do té doby útočící hosté najednou nevěděli, co hrát, a byli jsme to my, kdo převzal opratě utkání. Kahoun, do té doby neviditelný, si obhodil ve vápně hráče, ale míč napálil pouze do brankáře. Odražený míč šel z naší hlavy jen těsně kolem šibenice. Další naše pronikání k bráně zabránil faul. K rozehrání se rozběhl Švehla a z dálky prostřelil po zemi vše – zeď i brankáře. Míč mu prošel do sítě pod padajícím tělem a rukou. Další centr na zadní tyč pouštěl Špondr Kahounovi, ale ten neumístil míč do sítě. Kahoun působil obraně dál potíže. Po faulu na něj na hranici vápna se kopala další standardka. Navrátivší se Marčák míč otřel o levou tyč a zvýšil náš náskok. Hosté byli tak zaskočeni, že už jen dohráli zápas, ve kterém byli jednoznačně lepší. Díky za vodu. Budeme doufat, že příští týden v Mokré bude opět mokro … Naděje stále žije a záchrana je možná. Stále vše máme ve svých rukou.

Branky: Švehla, Marčák.

Sestava: – Maloň – Švehla – Pořízek, Špondr, Pavelka – Dítě M., Kysela, Machala, Boček – Marčák, Kahoun.

Střídal: – Čermák.

reagovat

3 | janchal | 6. 6. 2011 Po 14:10

reagovat

4 | šafa | 7. 6. 2011 Út 0:33

dobrý

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.