Šlapanice"B"- Žabčice 5:6 (3:2)

Branky:Lněnička 2,Švehla 2,Machala

Sestava:Příkrý Lukáš-Měli,Švehla,Dítě M.-Machala-Mach R .,Kamenický(Šamšula Pa.),Kaláb A.,Mach J.-Lněnička,Fiala(Pohorský)

Výborný vstup do utkání pátá minuta 1:0, ale první varování od soupeře, které jsme nebrali vážně přišlo při rovnání na 1:1, ale dokázali jsme navýšit náskok na luxusních 3:1 a měli jsme dotáhnout zápas v klidu do vítězného konce. Soupeř díky své dravosti dokázal otočit výsledek na neuvěřitelných 3:4. Dokázali jsme vyrovnat po druhé penaltě a šli jsme za vítězstvím, ale soupeř opět ukázal, že nejlepší obrana je útok a po dvou rohových kopech zvýšil na 4:6. V závěru jsme jen korigovali výsledek na konečných 5:6. Toto se nám nemůže stávat pokud se chceme ucházet o přední příčky. Naše hra neměla od začátku organizaci, vzájemnou komunikaci a vůdčí osobnost která by hru, když je potřeba uklidnila nebo zrychlila. Obrovskou práci odvedl Pavel Lněnička. Dnes to, ale nestačilo. Za 10 kol jsme dostali 7 branek a dnes za jeden zápas 6 !!!

Pavel Šamšula | 24. 10. 2015 So 20:51 | Muži B | 1 komentář