st.přípravka - Těšany 4:3 (1:1)

První mistrovské utkání jarní části jsme začali tlakem,kdy jsme zatlačili soupeře na jeho polovinu a vypracovali jsme si několik šancí,které jsme neproměnili.Jak příznačné pro dnešní utkání ,což se ukázalo s přibývajícím časem.Soupeř skoroval po chybě naší obrany z ojedinělého protiútoku.Do první půli jsme přece jen vyrovnali.V druhém poločase pokračovala naše střelecká impotence,přičemž opět chyby v obraně a rázem to bylo 1:3.Málokdo v této chvíly doufal v naše vítězství.Přeskupení postů a velká bojovnost přinesla vyrovnání a minutu před koncem se nám po velkém tlaku podařilo urvat 3 důležité body do tabulky.

Všem pochvala za bojovnost,ale těch šancí co bylo…

Branky:Adam Gajárek 2,Jakub Černý,Petr Polák

Sestava: Martin Umlášek – Tomáš Kvasnička,Adam Gajárek,Pavel Kareš – Jakub Černý,Tadeáš Grega,Petr Polák – Marek Jucha

Stídali:Tobiaš Orálek,Matěj Macháček,Tomáš Gajárek,Samuel Hloušek,Michal Látal.

Petr Kareš - trenér | 10. 4. 2012 Út 19:46 | Starší přípravka | 0 komentářů