st žáci : Moutnice 2:1 (2:1)

Velmi těžké utkání s prvním v naší tabulce bylo od začátku velmi bojovné z obou stran. Nám se však podařilo ve čtvrté minutě otevřít skóre a ujmout se vedení. Borci se uklidnili a začali si více věřit. A i když soupeř v jedenácté minutě vyrovnal nesložili jsme zbraně a dobrým napadáním vybojovali penaltu. Kuba bez problémů proměnil a 2:1 skončil i první poločas. Druhá půle byla spíše bojovná než herní a měli jsme v ní i veliké štěstí že soupeř minimálně nevyrovnal. Podržel nás jak brankář tak i všichni bránící hráči kteří hráli velice zodpovědně.

SESTAVA Hudeček Michal-Martínek Miroslav,Janíček Radek,Mach Jan,– Mach Radek,Šenkyřík Dominik,Trhlík Jakub,Růžička Lukáš,–Lórincz Marek,Hanzl Michal,Buček Vít,

STŘÍDALI: Maňas Martim,Maňas Patrik,Suchánek Robert,Kepák Kryštof.

BRANKY: Trhlík Jakub 2

Pavel Kepák - trenér | 24. 4. 2011 Ne 10:31 | Jaro 2011 Starší žáci | 0 komentářů