Veselí - Šlapanice"A" 3:1 (1:1)

Branky: Kotásek

Sestava: Sejk-Pavelka,Daněk,Vlach-Chlup,Šamšula Pa.,Poulík,Pohorský(Kysela)-Kotásek-Kočí(Kaláb),Šamšula Pe.

Dobrý fotbalový zápas na kvalitním hříšti ve velmi vysokém tempu na obou stranách. Po uvodní mírném tlaku a inkasované brance z velmi jednoduché kombinace soupeře jsme začali hrát a vytvořili si po zbytek prvního poločasu tlak který vyústil ve vyrovnávací branku Petra Kotáska po centru Tomáše Chlupa. Mohli jsme přidat ještě další do poločasu ale bohužel nás zradila koncovka. Ve druhém poločase jsme navázali na první kdy jsme si po úvodním tlaku vytvořili dvě brankové příležitosti, ale bohužel Patrikovi nebyl souzen ani jeden gól. Soupeř naše zaváhání využil a z ojedinělého bleskového útoku kdy jsme se nestihli včas vrátit k odraženému míči vstřeli víteznou branku. Po obdržené brance jsme chtěli soupeře zatlačit a pokusit se o vyrovnání, ale bohužel jsme otevřeli obranu a inkasovali další branku a můžeme mluvit o velkém štěstí že soupeř zahodil další dvě tutovky a zápas neskončil debaklem.

Pavel Šamšula | 3. 5. 2010 Po 8:38 | | 3 komentáře

Komentáře

1 | Pavel | 3. 5. 2010 Po 8:54

Bylo tam hodně chyb, ale taky několik pozitivních věcí. Ať jsem podle některých jenom chodil nebo dokonce tam vůbec nebyl, nebráním se kritice, někdy to jde někdy zase ne, momentálně to už asi o moc víc nepůjde, hraji na co mám. Každopádně zápas rozhodla třetí inkasovaná branky asi 15 minut před konce. Nechci říct že by jsme tutově vyrovnali, ale šance tam byla a my jsme touto chybou zavřeli šance na úspěch a to je ukázka jak jsme nezodpovědní. Nikdo si to od zadu nepohlídal a všem bylo jedno že může jít soupeř přes půl hriště asi 5 na 2. Nidko od brankáře, posledního hráče lavičky si nezavolal a nezajistil obranu když jsme zahrávali přímý kop. Po prvním poločase jsme měli hrát na remízu bod by byl dobrej, můj názor.

reagovat

2 | kočka | 3. 5. 2010 Po 18:55

Jelikož jsem byl aktérem i tohoto zápasu musím ho i okomentovat. Myslím si že nerozhodl třetí gol soupeře, ale naše neproměněné šance.A to ke konci první půle byly dvě nebo tři a na záčátku druhé půlky moje dvě kdy ještě byl stav 1–1.Tu první šanci vyčítám i tomu že jsem prostě něměl sílu vystřelit tvrději…zkrátka jsem nemohl (a to prakticky od uvodu utkání) a ta druhá šance to prostě musím dát i když jsem byl uťapkanej.To mně mrzí hodně…třetí gol(a mohlo jich být víc) pramenil s toho že jsme se hrnuly dopředu a oni hrály na brejky do otevřené obrany.To je prostě hop nebo trop.Vzhledem k tomu že jsem byl v základní sestavě jsem usoudil že to musí být s jedničkou už hodně špatný, když veme trenér starýho a tlustýho :-( hráče, kterej prakticky 2,5 měsícu netrénoval.Nad tím by se měly zamyslet jak trenér tak i mladší hráči, kteří na to mají a zřejmě na to s…Na zápas jsem kývl jen z důvodu že mi to není lhostejný a to i přesto že jsem věděl jak na tom jsem a jak velký je rozdíl mezi okresem a 1.A třídou. zatím vše

reagovat

3 | předseda @ | 5. 5. 2010 St 10:06

Marné čekání

Na co jsem čekal? Čekal jsem, že když prohrajeme zápas ve kterém, kdybychom uspěli,posíláme soupeře prakticky do 1B třídy,že se k utkání vyjádří po sklidnění emocí více aktérů.Nestalo se,nevadí.Soustřeďme se na Břeclav!!!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.