Vojkovice - Šlapanice"A" 6:0 (3:0)

Sestava:Čáslavský-Pavelka,Daněk,Marčák-Kamenický(Forman),Šamšula Pa.,Poulík,Vlach-Kaláb(Příkrý M.),Špondr,Kočí(Vejrosta)

Zápas začal tlakem domácích s výraznou pomocí všech rozhodčích. Naše chaotická hra udržela čísté konto do 20 minuty kdy jsme dostali během několika pár minut 3 góly a vypadalo to že je zápas rozhodnut. Když k tomu přičtu 10 minutovou hru v deseti kdy nám soupeř opět uštědřil tržnou ránu na hlavě Tomáše Pavelky, samozřejmě bez povšimnutí rozhodčí mohli jsme v poslední minutě prvního poločasu zápas zdramatizovat, ale po pěkném průniku a přesné nahrávce Radka Vlacha selhal v koncovce Pavel Šamšula. Druhý poločas probíhal v uvolněném tempu kdy se útočníci snažili překonat oba brankáře. K naší smůle soupeř 3× skóroval a my z pěti samostatných průniků na soupeřova brankáře ani jednou.Na hřiště se dostali 3 perspektivní dorostenci, což je pro nás aspoň trochu utěšující a myslím, že nehráli špatně.

Pavel Šamšula | 6. 9. 2010 Po 8:55 | | 1 komentář

Komentáře

1 | CescMK | 6. 9. 2010 Po 10:08

Zdarec, svůj komentář rozhodně nemůžu psát jako nezaujatý pozorovatel, ale k zápasu mám pár drobných postřehů. Soupeř nám z celkového pohledu dal tvrdou lekci z efektivity – z minima šancí vytěžil prakticky vše. Problémem je, že jsme ho do těch šancí dostali a hlavně zcela zbytečně, když jsme nehráli vzadu jednoduše a pouštěli jsme tak soupeře do tlaku, notně podporovaného rozhodčím. Druhým aspektem je neproměňování šancí. Byť se to dle výsledku nezdá, nemuselo to tak krutě dopadnout. Jak poznamenal Pavel, měli jsme ve 2. poločase dost šancí na to, aby jsme výsledek zkorigovali a nepatrně si tak vstřelenými góly zvedli sebevědomí. Jsem toho názoru, že z naší situace by nám nyní pomohl jakkoliv holomajznovsky vyhraný zápas 1:0, hrát co nejjednodušeji a ať si kdo chce co chce říká o strupském fotbale, potřebujeme body, ne pochvalná plácání po ramenách za pěkný fotbal, která mimochodem od fanoušků stejně nikdy nepřijdou. Jeden doplňující poznatek – stejně jako v tomto zápase, i v předchozích zápasech proti nám stáli a budou stát soupeři s věkově o dost nižším průměrem, tj. mladí a tedy pochopitelně i pohyblivější hráči. To si myslím, že by měli mít všichni fanoušci před vyřčením kritiky na adresu zápasů či tréninkových metod na paměti, věk se nedá zastavit a i fyzička se lehčeji nabírá a udržuje 20ti letému klukovi než 30ti, příp. 35ti letému hráči!!! Nicméně hlavu vzhůru, nejde o život, je ještě dost zápasů na to se zvednout, vím, že na to máme!!!