Závěrečná A+B+C v pátek 30.11. od 19 hodin restaurace Hřiště

Pozvaní jsou všichni hráči a funkcionáři. Platit se bude na místě 200,–Kč. Dále upozorňuji na poslední šanci zaplatit příspěvky za rok 2012 a předání fotek na nové registrační průkazy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pavel Šamšula | 22. 11. 2012 Čt 19:56 | Muži A Muži B Muži C | 2 komentáře

Komentáře

1 | bohys @ | 22. 11. 2012 Čt 21:42

závěrečná

Borci,
už jsem si myslel, že snad ani žádná závěrečná nebude! To je tragédie-pokud vám Pavel nepřinese něco až pod nos, tak není nikdo schopen nic připravit (to ani nemluvím o placení všech závazků, včetně výběru peněz na ty akce). Hergot, vdyť na těchto akcích se vyřeší spoustu věcí a v době, kdy jezdí na trenál skoro všichni autem a pak rovnou domů, tak jsou to asi jediné možné chvíle, abychom si navzájem polichotili.
Tak zburcujte veškerou svou kreativitu a zamyslete se nad sebou :-) Staré Boháček

reagovat

2 | Jan Zycháčekj @ | 27. 11. 2012 Út 14:05

předseda

Přátelé, nevím kolik lidí bude číst můj příspěvek.Pod­statnou část vám napsal Luďa Boháček.Není kolem Šlapanické kopané zrovna málo práce. Staráme se o všechno ve třech lidech s velmi výraznou podporou mladého Pavla který se nejen stará o hřiště ale pomáhá se vším o co ho požádám.O starším Pavlovi nebudu ani psát,bez něho už by fotbal ve Šlapanicích dávno nebyl.Po vás chceme dle stanov tři věci. Příprava,zápasy a zaplatit příspěvky. Vy se fotbalem bavíte,pro vás se to vše dělá.Jak by jste reagovali na situaci kdy jednou za rok,kdy jsou potřeba vyměnit reg.průkazy které budou sloužit dalších snad 8 let,nařídíte a dáte měsíc na splnění jednoho požadavku"přinést fotografie" a polovina lidí vás neposlechne a úkol nesplní? Vážně uvažuji zda má pro mne smysl být nadále předsedou SK. Opravdu se nad sebou všichni,nejen hráči zamyslete. Přeji hezké prožití „závěrečné“, dostatek odpočinku před zimní přípravou a krásné prožití svátků vánočních vám i vašim rodinám.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.