Zbraslav - Šlapanice"B" 2:0 (0:0)

Pavel Šamšula | 3. 5. 2011 Út 8:53 | Jaro 2011 Muži B | 3 komentáře

Komentáře

1 | janchal | 3. 5. 2011 Út 9:47

koment k utkání

19. kolo SO 2011–04–30

MU: Zbraslav – SK Šlapanice B 2:0 (0:0)

Kde zůstal duch B-týmu? Vždy, když se nedařilo, jsme se podpořili, alespoň bojovali. Za to stálo hrát … ale teď? Rozhádat se v kabině kvůli podnapilým fanouškům? Katastrofální výkon ve druhém poločase nás odsoudil do role kandidáta na sestup. Když nevystřelíte na branku, nemůžete vyhrát. Podpora útoku veškerá žádná. A střelec? To je setsakramentsky nedostatkové zboží. Nastávají krušné časy, jestli se nesemkneme a nezabojujeme, nemáme v okrese co pohledávat. To hrajme raději trojku. Není to lehká situace pro B-tým, nejen na hřišti, ale i mimo. Je něco shnilého ve státě dánském … Ale pojďme se porvat o kus štěstí, které nám ze začátku jara přálo.

Od počátku nás strašily 2 věci – nevyzpytatelné počasí, které nevěstilo nic dobrého, ale nakonec se zklidnilo, a rychlí, na breaky hrající domácí. Obrana čelila útokům a pustila za celý poločas domácí pouze do jedné nebezpečné akce. Centr zleva a následnou střelu zlikvidoval Maloň skokem a vytěsněním míče mimo branku. Na druhé straně se rval s obranou Boček, jeho podržení balonu, a průniky platily na obranu. Stejně tak Špondr, ale míč nám utíkal z noh do zámezí. Když už se nám podařilo vystřelit, brankář střely pohodlně pochytal. Největší šanci, Musilovo doražení míče do sítě zastavila píšťalka pro ofsajd. Domácí se rozběhli po pravé straně, záložník utekl všem a centroval míč vápnem, kde ho skokem zneškodnil Maloň.

Po změně stran se vydařil odkop Švehly, který přes celé hřiště napálil míč na soupeřovu branku. Většinou jsme se jen bránili. Domácí třikrát zacinkali na tyče. Na centr zleva naběhli 2 nebránění hráči a kapitán domácích dorazil zblízka míč do sítě. Čermákovi v útoku se podařilo dvakrát vystřelit, ale jeho střely skončily v náručí brankáře, respektive mimo. Špondrova hlavička 2 minuty před koncem našla také jen náruč připraveného brankáře. V posledních minutách Švehla přihrávkou domů vybídl útočníka, ten nepohrdl, obešel Maloně a zpečetil vítězství domácích do prázdné branky.</P>

Branky: 0.

Sestava: – Maloň – Švehla – Pořízek, Kysela, Chalupa – Konečný, Musil, Machala, Schovanec – Špondr, Boček.

Střídali: – Čermák, Horák.

reagovat

2 | Nezaujatý fotbalový expert | 3. 5. 2011 Út 12:18

Chyběl Speedy!!!!!!

reagovat

3 | Pepa | 3. 5. 2011 Út 12:58

Náhodou jsem narazil na pár fotek ze zápasu: http://najtiv.rajce.idnes.cz/A_-_Slapanice_B/

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.