Archiv

     

Těmto podmínkám vyhovuje 369 textů.

Výsledky: 19.10. - 20.10. 2019

Dobšice – muži „A“   1:1 (0:0) branka: Tomáš Hrazdíra

Mokrá-Horákov – muži „B“   2:1 (0:1) branka: Milan Šarík

Pozořice – dorost  7:0 (5:0)

Ždánice/Lovčice – st. žáci   0:10 (0:3) 

Ždánice/Lovčice  – ml. žáci   3:4 (2:0)

Měnín – ml. žáci „B“   12:2 (4:2) 

Jiří Žáček | 20. 10. 2019 Ne 18:26 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 12.10. - 13.10.2019

muži „A“ – Soběšice   4:0 (2:0)  branky: Michal Hrazdíra 2, Pavel Mach, Patrik Piák 

muži „B“ – Hrušovany   0:6 (0:2) 

dorost – volno  

st. žáci – V. Pavlovice/Rakvice   3:4 (2:2) 

ml. žáci – V. Pavlovice/Rakvice   1:3 (1:2) 

ml. žáci „B“ – Žabčice   1:6 (0:3)

st. přípravka  Měnín   0:23 (0:10)

ml. přípravka – Újezd   11:24 (5:15) 

Jiří Žáček | 13. 10. 2019 Ne 17:19 | Muži A Muži B Muži C | 0 komentářů

Výsledky: 5.10. - 6.10.2019

Vojkovice – muži „A“   2:2 (1:0) branky: Pavel Mach, Vojtěch Soukup 

Babice nad Svitavou – muži „B“   2:5 (1:1) branky: Patrik Kočí 2, Patrik Piák 2, Vojtěch Soukup

Rousínov – dorost  3:0 (2:0)

Slatina – st. žáci   4:1 (2:1) 

Slatina – ml. žáci   6:6 (2:3)

Vojkovice – ml. žáci „B“   6:1 (1:1) 

Mokrá-Horákov – st. přípravka   7:17 (2:6)

Babice nad Svitavou  ml. přípravka   5:12 (4:8)

Jiří Žáček | 6. 10. 2019 Ne 14:34 | Muži A Muži C | 0 komentářů

Výsledky: 28.9. - 29.9.2019

muži „A“ – Tišnov   2:1 (1:0)  branky: Patrik Piák, Michal Hrazdíra 

muži „B“ – Moutnice   0:1 (0:0) 

dorost – Tišnov   4:1 (2:0)  branky: Adam Sigmund 2, Tomáš Ivičič, Marek Paulík  

st. žáci – Rajhrad/Modřice   5:1 (1:1) 

ml. žáci – Rajhrad/Modřice   0:6 (0:2) 

ml. žáci „B“ – Těšany   1:5 (1:0)

st. přípravka  Blažovice   odloženo

ml. přípravka – Blažovice   odloženo 

Jiří Žáček | 29. 9. 2019 Ne 18:16 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 21.9. - 22.9. 2019

Zastávka – muži „A“   3:1 (1:1) branka: Pavel Šamšula  

Žabčice – muži „B“   2:4 (2:1) branky: Michal Hanzl 3, Patrik Piák 

Rájec-Jestřebí/Sloup – dorost  3:0 (1:0)

Bzenec – st. žáci   0:6 (0:2) 

Bzenec – ml. žáci   2:1 (1:1)

Újezd u Brna – st. přípravka   13:4 (6:2)

Újezd u Brna – ml. přípravka   11:6 (10:2)

Jiří Žáček | 22. 9. 2019 Ne 17:48 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 14.9. - 15.9. 2019

Rajhrad – muži „A“   4:2 (1:1) branky: Marek Příkrý, Patrik Kočí   

Rajhrad „B“ – muži „B“   1:4 (0:2) branky: Jakub Klaška 2, Ondřej Piák, Patrik Piák 

Knínice/Svitávka – dorost  1:3 (1:2) branky: Vít Březina, Jakub Vlach, Adam Kolařík

Podluží – st. žáci   0:7 (0:2) 

Podluží – ml. žáci   3:1 (2:0)

Pozořice  ml. žáci „B"   3:0 (3:0) 

Pozořice – st. přípravka   15:5 (10:2)

Pozořice – ml. přípravka   6:6 (2:4)

Jiří Žáček | 15. 9. 2019 Ne 17:27 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 7.9. - 8.9. 2019

muži „A“ – Zbraslav   1:6 (1:2)  branka: Radek Vlach 

muži „B“ – Ochoz   0:6 (0:2) 

dorost – Drnovice   0:6 (0:1) 

st. žáci – Újezd/Křenovice   8:4 (2:2) 

ml. žáci – Újezd/Křenovice    7:3 (5:1) 

ml. žáci „B“  – Ochoz   6:2 (1:1)

st. přípravka  Viničné Šumice   odloženo

Měnín – ml. přípravka   5:3 (2:2)  

 

Jiří Žáček | 8. 9. 2019 Ne 18:38 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 31.8. - 1.9. 2019

Želešice – muži „A“   3:1 (2:1) branka: Pavel Mach   

Viničné Šumice – muži „B“   1:3 (0:1) branky: Patrik Kočí, Patrik Piák, vlastní

Újezd/Tuřany – dorost   3:3 (3:2) branky: Martin Kubica, Adam Sigmund, Vít Březina

Kyjov – st. žáci   6:0 (4:0) 

Kyjov – ml. žáci   7:1 (4:1)

ml. žáci „B“   Hrušovany u Brna   9:1 (4:0) 

Viničné Šumice  ml. přípravka    3:15 (3:9) 

Jiří Žáček | 1. 9. 2019 Ne 16:50 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 24.8. - 25.8. 2019

muži „A“ – Slovan Brno   3:1 (2:0)  branky: Pavel Mach 2, Patrik Piák 

muži „B“ – Přísnotice   0:0 (0:0) 

dorost – Ráječko   1:8 (1:3)  branky: Radoslav Mazel

st. žáci – Hustopeče   5:1 (3:0) 

ml. žáci – Hustopeče    2:3 (0:1) 

ml. přípravka  Ochoz   11:11 (5:7)  

 

Jiří Žáček | 25. 8. 2019 Ne 18:55 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 15.6.2019

muži „A“ – Slovan Brno   2:3 (1:2)  branky: Marek Příkrý 2

muži „B“ – Mokrá-Horákov   3:2 (1:1)  branka: Pavel Mach 2, Radek Vlach

dorost – Rousínov   4:2 (1:1)  branky: Vít Březina 2, Martin Kubica 2

Jiří Žáček | 16. 6. 2019 Ne 8:00 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 8.6. - 9.6. 2019

Slatina – muži „A“   4:4 (0:0) branky: Marek Příkrý 2, Patrik Piák, Michal Hrazdíra    

Dolní Kounice – muži „B“   1:4 (1:2) branky: Jan Mach 2, Pavel Mach, Michal Hanzl

Kotvrdovice/Jedovnice – dorost   1:7 (1:3) branky: Šimon Buchta 2, Jonáš Buchta 2, Tobiáš Orálek, Vít Březina, Jakub Vlach

Lednice – st. žáci   7:1 (3:1) 

Lednice – ml. žáci   3:3 (2:1)

Blučina  st. přípravka   11:4 (2:2) 

Měnín  ml. přípravka    10:9 (2:8) 

Jiří Žáček | 9. 6. 2019 Ne 13:14 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 1.6. - 2.6. 2019

muži „A“ – Kunštát   2:6 (2:3)  branky: Tomáš Hrazdíra, Tomáš Pohorský 

muži „B“ – Ochoz   1:3 (0:1)  branka: Marek Příkrý

dorost – Tišnov   3:2 (1:0)  branky: Marek Daněk, Adam Sigmund, Vít Březina

st. žáci – Sparta „B“   0:10 (0:5) 

ml. žáci – Sparta „B“   2:9 (0:5) 

st. přípravka  Měnín   3:14 (0:9) 

ml. přípravka  Ochoz „B“   17:9 (8:3) 

Jiří Žáček | 2. 6. 2019 Ne 13:04 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 25.5. - 26.5. 2019

Žebětín – muži „A“   4:0 (2:0)   

Těšany – muži „B“   1:4 (0:2) branky: Patrik Piák 2, Ondřej Piák, Michal Hrazdíra 

Ráječko – dorost   5:1 (4:1)  branka: Tobiáš Orálek

Kohoutovice „B“ – st. žáci   6:3 (4:1) 

Kohoutovice „B“ – ml. žáci   3:3 (0:2)

Ochoz st. přípravka   11:3 (9:2) 

Ochoz ml. přípravka    6:4 (3:1) 

Jiří Žáček | 26. 5. 2019 Ne 17:05 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 18.5. - 19.5. 2019

muži „A“ – Miroslav   2:1 (1:0)  branky: Tomáš Pohorský, Radek Vlach 

muži „B“ – Moutnice   4:0 (2:0) předehráno 8.5. branky: Patrik Kočí, Jan Mach, Tomáš Pohorský, Jakub Klaška

dorost  D. Loučky/Čebín   2:1 (1:1)  branky: Tomáš Kvasnička, Vít Březina  

st. žáci – M. Slavia Brno   19:0 (10:0) 

ml. žáci – M. Slavia Brno   8:1 (2:0) 

st. přípravka - Viničné Šumice   8:11 (4:3) 

ml. přípravka - Viničné Šumice   17:8 (7:3) 

Jiří Žáček | 19. 5. 2019 Ne 13:41 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 11.5. - 12.5. 2019

Zastávka – muži „A“   2:3 (1:2)  branky: Tomáš Pohorský 2, Radek Vlach   

Podolí „B“ – muži „B“   2:3 (1:1)  branky: Marek Vlach, Václav Schovanec, Marek Příkrý   

St. Lískovec/Bohunice – dorost   4:2 (1:0) branky: Šimon Buchta 2

Těšany  st. přípravka   9:11 (4:5) 

Těšany  ml. přípravka   12:15 (4:10) 

Jiří Žáček | 11. 5. 2019 So 19:53 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 4.5. - 5.5. 2019

muži „A“ – Novosedly   1:1 (1:1)  branka: Tomáš Pohorský

muži „B“ – Babice „B“   2:0 (2:0)  branky: Patrik Kočí 2

dorost- Knínice/Cetkovice   3:1 (1:0)  branky: Tobiáš Orálek 2, Marek Daněk

st. žáci – Bzenec   2:0 (2:0)  branky: Jan Pilát, Adam Pokorný

ml. žáci – Bzenec   1:5 (0:3)  branka: Adam Pokorný

st. přípravka - Újezd   12:12 (2:8) 

ml. přípravka - Újezd   17:6 (9:1) 

Jiří Žáček | 5. 5. 2019 Ne 14:06 | Dorost Muži A Muži B | 1 komentář

Výsledky: 27.4. - 28.4. 2019

Rajhradice – muži „A“   2:0 (1:0)   

Pozořice – muži „B“   4:0 (4:0) 

Boskovice „B“  – dorost   2:1 (0:1)  branka: Martin Kubica

Rajhrad/Modřice – st. žáci   3:0 (0:0) 

Rajhrad/Modřice – ml. žáci   7:1 (3:0)  branka: Kryštof Klečka

st. přípravka - Podolí   11:7 (6:2) 

ml. přípravka - Rajhradice   12:11 (6:5) 

Jiří Žáček | 28. 4. 2019 Ne 15:21 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 21.4. - 22.4. 2019

muži „A“ – Dobšice   0:0 (0:0) 

muži „B“ – Žabčice   6:1 (3:1)  branky: Patrik Kočí 2, Vojtěch Soukup 2, Pavel Kepák, David Sova

dorost – Bučovice   7:1 (4:0)  branky: Vojtěch Soukup, Adam Kolařík, Martin Kubica, Marek Daněk, Vít Březina, Pavel Kareš, Jonáš Buchta

Blažovice „B“  st. přípravka   2:9 (1:4)

Prace ml. přípravka   5:19 (2:10) 

Jiří Žáček | 22. 4. 2019 Po 16:19 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 13.4. - 14.4. 2019

Rajhrad – muži „A“   4:2 (2:1)  branky: Marian Kokeš 2× 

Rajhrad – muži „B“   1:2 (0:2)  branky: Patrik Piák, Jakub Klaška

Kobeřice/Nížkovice – dorost   1:2 (0:2)  branky: Vít Březina, Šimon Buchta

V. Pavlovice – st. žáci   0:4 (0:1)  branky: Michal Daněk, Tomáš Jelínek, Lukáš Francálek, Václav Pilát

V. Pavlovice – ml. žáci   11:2 (5:1)  branky:  Lukáš Francálek 2×

st. přípravka - Blažovice   10:8 (5:2) 

ml. přípravka - Blučina   16:14 (8:7) 

Jiří Žáček | 14. 4. 2019 Ne 14:52 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 6.4. - 7.4. 2019

muži „A“ – Přímětice   0:0 (0:0) 

muži „B“ – Tvarožná   4:1 (1:0)  branky: Pavel Kepák 3×, Patrik Kočí

dorost – Drnovice   4:0 (1:0)  branky: Vojtěch Soukup 2×, Tobiáš Orálek 2×

st. žáci – Mutěnice   5:3 (3:0)  branky: Dan Sedlák 2×, Tomáš Jelínek, Tomáš Zeman, Jan Urbánek

ml. žáci – Mutěnice   3:4 (2:2)  branky:  Lukáš Francálek, Jakub Lička, Štěpán Urbánek

Jiří Žáček | 7. 4. 2019 Ne 18:11 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky - 30.3. - 31.3. 2019

 

muži „A“ – Zbraslav   2:1 (2:1)  branky: Patrik Piák, Michal Hrazdíra

muži „B“ – V. Šumice   0:0 (0:0) 

dorost – Moravská Slavia Brno   3:0 (2:0)  branky: Jonáš Buchta, Šimon Buchta, Vojtěch Soukup

Jiří Žáček | 31. 3. 2019 Ne 17:42 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 3.11. - 4.11. 2018

Slovan Brno – muži „A“    3:1 (1:1)   branka: Kaláb Alois    

Mokrá-Horákov – muži „B“     2:1 (0:0)   branka: Kočí

Rousínov – dorost     1:2 (1:1)   branky: Březina, Láznička

Hustopeče – starší žáci     4:1 (1:1)

Hustopeče – mladší žáci     2:3 (1:2)

Jiří Žáček | 4. 11. 2018 Ne 19:50 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 27.10. - 28.10. 2018

muži „A“ – Slatina   1:4 (0:1)  branka: Kaláb Alois

muži „B“ – D. Kounice   6:2 (1:1)  branky: Kočí 3, Soukup, Pohorský, Mach Radek

dorost – Kotvrdovice/Jedovnice   5:1 (3:0)  branky: Březina, Láznička, Orálek, Daněk Filip, Sigmund

starší žáci – Lednice   3:2 (3:1)

mladší žáci – Lednice   0:7 (0:2)

Blažovice – starší přípravka   7:10 (3:8)

Blučina – mladší přípravka   8:7 (3:1)

Jiří Žáček | 28. 10. 2018 Ne 17:06 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 20.10. - 21.10. 2018

Kunštát – muži „A“    4:0 (2:0)    

Ochoz – muži „B“     2:1 (0:0)   branka: Vlach Marek

Tišnov – dorost     0:2 (0:2)   branky: Březina, Soukup

Sparta „B“ – starší žáci     6:2 (5:0)

Sparta „B“ – mladší žáci     5:0 (2:0)

starší přípravka – Blažovice    18:12 (10:8)

mladší přípravka - Prace     13:5 (5:2)

Jiří Žáček | 22. 10. 2018 Po 6:41 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Výsledky: 12.10. - 14.10.2018

Muži „A“ – Žebětín   3:1 (1:0)     branky: Mach Pavel, Vlasák Jakub, Klaška Jakub

Muži „B“ – Těšany   2:2 (0:1)     branky: Kaláb Ondřej, Kamenický Aleš

Dorost – Ráječko   0:2 (0:2)

Starší žáci – Kohoutovice „B“   6:2 (1:1)

Mladší žáci – Kohoutovice „B“   7:4 (3:1)

Podolí – starší přípravka   2:19 (0:10)

Rajhradice – mladší přípravka   13:5 (0:0)

 

Jiří Žáček | 15. 10. 2018 Po 16:25 | Dorost Muži A Muži B | 0 komentářů

Šlapanice "B"- Přísnotice 2:2 (1:1)

Sova – Láznička(52' ČK), Šamšula Pavel, Piák Ondřej, Pavelka(46' Kepák) – Klaška, Vlach(76' Šamšula Petr), Krejčí(58' Mach R), Žáček(70' Švehla) – Pohorský, Soukup

branky: Pavelka Tomáš(PK), Piák Ondřej

Jiří Žáček | 12. 8. 2018 Ne 18:18 | Muži B | 0 komentářů

Šlapanice "B" - Blažovice 4:1(2:1) okresní pohár

Sova David – Láznička Adam, Šamšula Pavel, Piák Ondřej(46' Kokeš Marian), Pavelka Tomáš – Dítě Michal, Vlach Marek, Krejčí Tomáš(59' Piák Patrik), Žáček Jakub – Kočí Patrik(42' Soukup Vojtěch), Pohorský Tomáš(46' Kepák Pavel)

 branky: Pohorský Tomáš 2, Dítě Michal, Kepák Pavel

Jiří Žáček | 5. 8. 2018 Ne 8:55 | Muži B | 0 komentářů

Ochoz u Brna - Šlapanice "B" 2:1 (1:1)

Příkrý – Pavelka, Šamšula, Piák O, Žáček – Šebek, Hrazdíra, Vlach(79' Krejčí), Schovanec – Patráš(72' Mach R), Klaška

branka: Hrazdíra Tomáš

Jiří Žáček | 3. 6. 2018 Ne 19:04 | Muži B | 0 komentářů

FK Znojmo - Šlapanice "A" 0:1 (0:0)

Čáslavský – Příkrý, Vlasák, Hrazdíra, Vlach – Kokeš, Kaláb A, Kaláb O, Šebek(64' Schovanec) - Piák P.(62' Torlakidis), Mach(39' Pohorský 90' Piák O)

branka: Kaláb Ondřej

Jiří Žáček | 2. 6. 2018 So 20:35 | Muži A | 0 komentářů

Šlapanice "B" - Měnín 0:0 (0:0) pokutové kopy 3:5

Finále okresního poháru – hráno v Blažovicích

Příkrý – Pavelka, Šamšula, Piák O, Žáček – Soukup(54' Klaška), Vlach(78' Krejčí), Hrazdíra, Dítě(66' Láznička) - Patráš(63' Mach), Piák P.

Jiří Žáček | 1. 6. 2018 Pá 5:49 | Muži B | 0 komentářů

Šlapanice "A" - Žebětín 1:1 (0:0)

Čáslavský – Dítě, Vlasák, Piák O, Příkrý – Kokeš, Kaláb(77' Špondr), Hrazdíra, Šebek – Mach(84' Vlach), Piák P.

branka: Piák Patrik

Jiří Žáček | 27. 5. 2018 Ne 20:08 | Muži A | 0 komentářů

Šlapanice "B" - Viničné Šumice 2:0 (0:0)

Příkrý – Pavelka, Šamšula, Hrazdíra, Mach R.(56' Soukup) - Klaška, Vlach, Krejčí(69' Mach P.), Mach J.(53' ČK) - Patráš, Kočí(46' Piák)

branky: Mach Pavel, Piák Patrik

Jiří Žáček | 27. 5. 2018 Ne 9:08 | Muži B | 0 komentářů

Šlapanice "A" - Novosedly 3:1 (2:0)

Čáslavský Josef – Příkrý Lukáš, Vlasák Jakub, Machala Zdeněk(67' Piák Patrik), Kokeš Marian – Hrazdíra Tomáš, Kaláb Ondřej, Kaláb Alois(23' Piák Ondřej), Šebek Jan – Pohorský Tomáš(85' Vlach Radek), Mach Pavel(77' Patráš František)

branky: Kaláb Ondřej 2, Pohorský Tomáš

Jiří Žáček | 13. 5. 2018 Ne 18:42 | Muži A | 2 komentáře

Šlapanice "B" - Tvarožná 8:0 (3:0)

Příkrý Lukáš – Pavelka Tomáš, Šamšula Pavel, Piák Ondřej, Žáček Jakub – Hrazdíra Tomáš, Kamenický Aleš(55' Krejčí Tomáš), Vlach Marek, Klaška Jakub – Patráš František(65' Mach Jan), Piák Patrik

branky: Piák Patrik 2, Mach Jan 2, Patráš František, Piák Ondřej, Krejčí Tomáš, 1× vlastní

Jiří Žáček | 12. 5. 2018 So 19:25 | Muži B | 0 komentářů

Šlapanice "A" - Slatina 1:0 (0:0)

Čáslavský – Hrazdíra, Vlasák, Machala, Schovanec – Kokeš, Kaláb O, Kaláb A(88' Příkrý), Šebek(79' Dítě) – Mach(63' Torlakidis), Pohorský(53' Piák)

branka: Piák Patrik

Jiří Žáček | 8. 5. 2018 Út 18:44 | Muži A | 1 komentář

Těšany- Šlapanice "B" 1:5 (1:3)

Sova David- Pavelka Tomáš – Šamšula Pavel – Piák Ondřej – Žáček Jakub – Klaška Jakub - Vlach Marek(78' Příkrý Lukáš) - Krejčí Tomáš(55' Šamšula Petr) – Dítě Michal – Patráš František(63' Mach Jan) – Piák Patrik

branky: Dítě Michal 2, Patráš František 2, Mach Jan

Jiří Žáček | 6. 5. 2018 Ne 20:18 | Muži B | 0 komentářů

Zastávka - Šlapanice "A" 1:2 (0:0)

branky: Piák Patrik 2

Jiří Žáček | 6. 5. 2018 Ne 8:03 | Muži A | 0 komentářů

Šlapanice "B" - Dolní Kounice 2:1 (2:1)

Sova – Pavelka – Šamšula – Kamenický – Žáček – Klaška – Vlach(76' Krejčí) - Machala – Dítě(46' Kepák) - Patráš(84' Láznička) - Piák

branky: Piák Patrik 2

Jiří Žáček | 1. 5. 2018 Út 19:11 | Muži B | 0 komentářů

Šlapanice "A" - Líšeň "B" 3:1 (2:0)

Čáslavský – Hrazdíra – Vlasák – Špondr – Schovanec – Kokeš – Machala – Kaláb – Vlach(90' Piák O) - Pohorský(62' Torlakidis) – Mach(64' Piák P)

branky: Pohorský Tomáš, Mach Pavel, Kaláb Ondřej

Jiří Žáček | 29. 4. 2018 Ne 19:06 | Muži A | 0 komentářů

Šlapanice "B" - Pozořice 2:0 (0:0)

Sova – Pavelka – Šamšula – Kamenický – Žáček – Klaška – Vlach(71' Krejčí) – Piák O – Dítě – Patráš(53' Mach) – Piák P(82' Láznička)

branky: Piák Patrik, Mach Pavel

Jiří Žáček | 29. 4. 2018 Ne 8:23 | Muži B | 0 komentářů

Šlapanice"A" - Přímětice 3:3 (2:1)

Čáslavský – Hrazdíra – Vlasák – Špondr(39' Šebek) - Schovanec(82' Piák P) - Vlach – Kaláb A. – Kokeš(89' Piák O) - Machala – Kaláb O. – Mach(72' Torlakidis)

branky: Mach Pavel, Vlach Radek, Hrazdíra Tomáš

Jiří Žáček | 15. 4. 2018 Ne 19:01 | Muži A | 0 komentářů

Šlapanice"B" - Žabčice 7:1 (3:1)

Sova – Pavelka(75' Láznička) - Šamšula – Kamenický – Žáček(59' Patráš) - Mach P.(46' Krejčí) - Vlach(64' Mach J) - Piák O. – Příkrý – Pohorský(27' Klaška) - Piák P. 

branky: Příkrý Lukáš 2, Kamenický Aleš, Klaška Jakub, Piák Patrik, Patráš František, Krejčí Tomáš

Jiří Žáček | 14. 4. 2018 So 19:06 | Muži B | 0 komentářů

Šlapanice "A" - Miroslav 0:1 (0:0)

Čáslavský – Torlakidis – Vlasák – Špondr – Vlach – Hrazdíra – Kokeš – Kaláb A. – Machala(83' Příkrý) – Piák(70'Mach) – Kaláb O.(83' Šebek)

Jiří Žáček | 9. 4. 2018 Po 17:33 | Muži A | 5 komentářů

Šlapanice "B" - Rajhradice "B" 6:2 (3:1)

Sova – Příkrý, Šamšula, Kamenický, Pavelka – Mach P(46' Klaška), Krejčí(78' Láznička), Vlach, Žáček – Pohorský(68' Mach J), Patráš(46' Jaborník)

 branky: Pohorský Tomáš 2, Patráš František, Mach Pavel, Vlach Marek, Klaška Jakub

Jiří Žáček | 8. 4. 2018 Ne 10:04 | Muži B | 0 komentářů

Šlapanice "B" - Želešice 3:2 (1:0)

Okresní pohár – 1. kolo

Sova – Schovanec, Pavelka, Kamenický, Žáček – Mach J, Patráš(46' Buchta), Abdul, Šebek - Klaška, Mach P(46' Příkrý)

branky: Klaška Jakub 2, Mach Pavel 

Jiří Žáček | 29. 8. 2017 Út 20:28 | Muži B | 0 komentářů

Šlapanice "A" - Znojmo 3:1 (2:1)

Čáslavský – Dítě, Kamenický, Šamšula(90' Pavelka), Šebek(89' Zeman) - Kaláb O, Kaláb A, Kokeš, Vlach – Pohorský(63' Mach), Příkrý

 branky: Příkrý Marek 2, Šamšula Pavel

Jiří Žáček | 4. 6. 2017 Ne 19:29 | Muži A | 0 komentářů

Šlapanice "B" - Vojkovice "B" 0:0 (0:0)

Schovanec – Mach R, Špondr, Kamenický, Žáček – Mach J(83' Láznička), Šamšula(14' Sedlák), Vlach, Krejčí – Zeman(72' Zycháček), Kepák

Jiří Žáček | 4. 6. 2017 Ne 7:30 | Muži B | 0 komentářů

Šlapanice "A" - Žebětín 2:0 (2:0)

Čáslavský – Mach Pavel(78' Mach Jan), Kamenický, Příkrý Lukáš – Kaláb Ondřej, Kaláb Alois, Kokeš, Klaška, Šebek(86' Zeman) - Příkrý Marek, Pohorský(81' Mach Radek)

branky: Příkrý Marek, Kaláb Ondřej

Jiří Žáček | 21. 5. 2017 Ne 19:42 | Muži A | 0 komentářů

Šlapanice "B" - Rajhrad "B" 1:1 (1:0)

Příkrý – Pavelka, Šamšula, Daněk, Schovanec – Mach Jan, Vlach, Klaška(46' Zycháček), Mach Radek – Kepák(71' Lörincz), Zeman(80' Sedlák)

branka: Pavelka Tomáš

Jiří Žáček | 20. 5. 2017 So 19:23 | Muži B | 0 komentářů

Šlapanice "A" - Miroslav 1:0(0:0)

Čáslavský – Příkrý Lukáš, Kamenický, Dítě – Abdul, Vlach, Kaláb, Kokeš, Šebek(71' Mach Radek 87' Žáček) – Příkrý Marek, Pohorský(89' Mach Jan)

na střídání: Klaška

branka: Příkrý Marek

Jiří Žáček | 7. 5. 2017 Ne 20:37 | Muži A | 0 komentářů

© 2007 - 2019 SK Šlapanice z.s.