Blažovice - dorost 2:3 (0:2)

Další přípravné utkání, jsme již sehráli na přírodním trávníku. V průběhu utkání bylo znát, že jsme na přírodní trávě poprvé, dělal nám problém odskok míče z čehož pramenila spousta nepřesných přihrávek. I tak jsme ale po většinu zápasu měli hru pod kontrolou a do poločasu jsme zásluhou dvou individuálních akcí Rudy Formana vedli 2:0. Do druhého poločasu, jsme udělali několik změn v sestavě. A po chybě v rozehrávce před vlastní šestnáctkou jsme soupeři darovali snížení. V závěru zápasu, kdy již oběma mužstvům docházeli síly si na centr naběhl Luďa Migdau a přesnou hlavičkou nedal brankáři domácích žádnou šanci 3:1. V poslední minutě domáci ještě snížili z pokutového kopu na konečných 3:2.

Sestava: Příkrý L. – Vížďa,Kosař,Migdau,Jakub – Mach,Příkrý M.,Krejčí,Maloň – Forman,Vejrosta

střídali: Trhlík,Boháček,Hanzl,Tlačbaba

branky: Forman 2, Migdau

Další přípravné utkání sehrajeme ve středu 30.3. v 16,30hod. na hřišti v Tuřanech proti mladšímu dorostu Slatiny.

Jiří Žáček | 27. 3. 2011 Ne 17:39 | Dorost | 0 komentářů