FC CVM Mokrá-Horákov - SK Šlapanice "B" - 3:1 (1:0)

Sestava: Příkrý – Zycháček – Jakub, Marčák, Chalupa – Machala (Dítě Tomáš), Kamenický, Vlach, Abdul – Boček, Kolínský (Maloň)

Branky: Kamenický

Mizérie pokračuje a vypadá to tak, že se jí zřejmě v nejbližší době nezbavíme, teda pokud si většina z vás neuvědomí, že bohužel fotbal je založen z největší části na pohybu, respektive běhu, souhry, přihrávky, obsazování hráčů a neméně důležitého článku – sestavy. Pokud kolo co kolo, popřípadě ob kolo bude tvořit základní kádr maximálně pět borců a zbývající počet se bude doplňovat vším co je po ruce, nemůžeme očekávat bůhví jakou hru a výsledek.

Utkání bylo divné už od samého počátku. Půlhodinový prokluz, nekompletní rozhodčí, v roli pomezního se představil místní hráč se zkušenostmi z rakouské ligy, kde je zřejmě jiné pravidlo při posuzování ofsajdu, naše slepená sestava vším možným – hlavně že to má ruce a nohy. Klasický začátek – šlapaničtí hráči se prochází po molu, soupeř naštěstí nepředvádí nic. Nahrávky a obsazování hráčů se zřejmě hostující hráči nenaučili. 34. minuta hry – Petr Zycháček při odkopu nastřelil Aleše Kamenického, míče se zhostil domácí útočník, který obešel zkoprnělou obranu hostí a otevírá skóre – 1:0. Po vstřeleném gólu domácí ožili, rozehráli se a zkoušeli založit několik akcí. Šlapaničtí borci koukali, po hodně dlouhé době pochopili, že by přeci jen měli něco předvést, ale jejich snaha byla k ničemu. Běžela 56. minuta – jednoduchost, dokonalost sama jak udělat z hostí tatary předvedl domácí hráč, který v pohodě obešel pět hostujících hráčů a zpoza šestnáctky střelou o tyč navyšuje vedení – 2:0. Člověk už nevěděl jestli se má smát nebo brečet. Přeci jen se šlapaničtí deset minut před koncem hrací doby dočkali. Po geniální přihrávce Jiřího Bočka se ocitá sám před brankářem Aleš Kamenický, který domácímu gólmanovi nadělil housle – 2:1. Tak přeci jen jsme se nadechovali k náporu, a kdo ví jak by to dopadlo, kdyby naši urputnou snahu po vyrovnání nezazdil pár minut před koncem lajnový rozhodčí. Po centru od lajny doletěl balón na útočníka, který hlavičkoval z dvoumetrového ofsajdu přímo do brány – 3:1.

Lucka | 2. 10. 2011 Ne 0:01 | Muži B Podzim 2011 | 2 komentáře