Letonice - dorost 1:2 (1:1)

Poslední zápas podzimní části soutěže, nebyl z naší strany moc pohledný, ale další tři body a potvrzení prvního místa v tabulce si odvážíme domů. Zápas na velmi dobře připraveném hřišti jsme začali aktivně, dostali jsme se Petrem Jakubem do vedení, které jsme mohli chvíli poté ještě navýšit, ale neproměnili jsme gólovku a domácí z následného útoku dokázali vyrovnat na poločasových 1:1. Druhý poločas už byl z naší strany spíš bojem a soustředění se na ubránění remízového výsledku. Ale asi čtvrt hodiny do konce využil Michal Hanzl chyby domácího golmana, kterému vypadl lehký míč z rukou a svou důsledností nás dostal do vedení. Zbytek zápasu nás domácí sevřeli před naše pokutové území, kopali několik nebezpečných rohů, ale kluci si už vítězsví nenechali sebrat. Ještě nás čeká předehrávané utkání jarního kola doma s MCV, ale už nyní bych za nás trenéry chtěl všem hráčům poděkovat za výborné výsledky a první místo v tabulce.

sestava: Zambo – Gulda, Žáček, Bajer, Šír – Abdul(Mach J), Krejčí, Mach R, Hanzl(Janíček) – Jakub, Poláček(Vížďa)

branky: Jakub, Hanzl

Jiří Žáček | 4. 11. 2012 Ne 16:50 | Dorost | 1 komentář