Moutnice - dorost 1:3 (0:0)

Velmi cenné vítězství z hřiště třetího týmu tabulky.První poločas, jsme odehráli pod mírným tlakem domácích, kterým velmi pomáhal silný vítr, ale kluci příkladně bojovali a soupeře nepouštěli vůbec na dostřel naší branky. takže do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Druhý poločas, začal tím nejlepším způsobem. Po závaru před brankou domácích, Petr Vížďa dorazil míč do branky 1:0. Po této brance už kluci jednoznačně vládli na hřišti a další šance na sebe nenechali dlouho čekat. Po jednom z ostřejších zákroků se k trestňáku postavil Ruda Forman a krásnou střelou nás poslal do dvoubrankového vedení. Třetí branku přidal z penalty opět Ruda a sebral domácím poslední naději na zvrat v zápase.Jedinou branku nám domácí vstřelili asi minutu před koncem zápasu.

Sestava: Příkrý L – Jakub,Mach,Migdau,Kosař – Maloň,Příkrý M,Krejčí,Vejrosta – Forman,Vížďa

střídali: Bajer, Tlačbaba, Buš

branky: Forman 2, Vížďa

Jiří Žáček | 10. 4. 2011 Ne 18:52 | Dorost Jaro 2011 | 0 komentářů