Moutnice - starší žáci 1:1 (0:0)

K utkání proti soupeři, který v soutěži zatím nestratil ani bod a inkasoval jedinou branku, kluci nastoupili s patřičným, ale ne přehnaným respektem. Po celý zápas, jsme byli nebezpečnějím týmem a domácí hráče nepouštěli k žádnému ohrožení naší branky, ve které se v průběho zápasu vystřídali oba naši gólmani. V druhém poločase, jsme využily jeden z mnoha rychlých protiůtoků a zaslouženě se ujali vedení brankou Jakuba Trhlíka. Když už se zdálo, že si z Moutnic odvezeme zasloužené tři body, přišlo asi minutu před koncem k nedorozumění Při standarce soupeře a na konečných 1:1 jsme vyrovnali sami vlastní brankou. Ale přesto všem hráčům děkuji za perfektní bojovný výkon!!! Jen trošku zamrzí přístup dvou hráčů(V.Buček a K.Krejčí) našehu úzkého kádru, kteří se opětovně nedostavili k zápasu. Ostatním ještě jednou děkuji za výkon.

sestava: Hanzl(Hudeček M.)-Šenkyřík,Žáček,Martinek,Mach J.-Hudeček P.,Trhlík,Mach R.,Růžička-Janíček,HudečekM.(Hanzl)

střídal: Lörincz branka:Trhlík

Jiří Žáček | 3. 10. 2010 Ne 21:05 | | 0 komentářů