MU: Ivančice B - SK Šlapanice B 3:3 (1:2)

06. kolo NE 2011–09–18

Branky: Kočí, Schovanec, Špondr .

Sestava: – Příkrý – Špondr – Marčák, Kosař, Chalupa – Schovanec, Machala, Kamenický, Dítě M. – Kočí, Čáslavský.

Střídali: – Kolínský, Boček.

Třikrát jsme vedli, třikrát domácí srovnali. Zápas se zbytečně přiostřil a dohrál se v nervózní atmosféře po několika chybách rozhodčího. Nás může mrzet ztráta 2 potřebných bodů.

Úvodní oťukávání ukončil už v 3. minutě Kočí nepovedenou střelou z velké dálky, která k překvapení všech skočila před brankářem a skončila v síti. Pak jako bychom přestali hrát a mysleli si, že se domácí porazí sami. Domácí se do nás zakousli a výsledkem bylo uvolnění útočníka kolem našich obránců na vápně a střela po zemi k přední tyči. Příkrý v brance plachtil marně. Vyrovnaný stav více vyhovoval domácím, kteří se dál tlačili před branku a obrana zabránila mnohdy míči v cestě do branky v poslední chvíli. Jedna ze střel orazítkovala tyčku, dorážku si obrana pohlídala a odkopla míč do bezepčí. Po sérii rohů se k odraženému míči na vápno dostal Schovanec a střelou k tyči znovu převážil misku vítězství na naši stranu. Do kabin jsme šli s vedením, přesto skřípající souhra rozhádala polovinu týmu.

Ve druhém poločase domácí přitlačili na pilu a omezili naše snahy na občasné protiútoky. Machala měl na noze zvýšení skóre, ale nedal a proto přišel trest. Potrestaný faul těsně před vápnem zakroutil záložník domácích do naší levé šibenice – 2:2. Potom zase přišly naše šance. Schovanec dostal přihrávku do uličky a přeloboval domácícho brankáře, který si nepočínal za hranicí šestnáctky v rukavičkách a sjel Schovance po odkopnutí míče. Dostal za to pouze žlutou kartu. Míč doplachtil k brance a odrazil se od tyče ke Kočímu, který ho uklidil pouze do boční sítě. Po dohadech a nařízeném přímém kopu Špondr z nabízené šance otřel míč o břevno – 3:2. Do další šance se dostal Dítě M., který se proháčkoval zleva do vápna, ale jeho střela skončila také v boční síti. Domácí se dočkali vyrovnání. Ze stejného přímého kopu za faul se tentýž hráč trefil, tentokrát doprostřed branky. V úplném závěru se domácí dostali ještě do vápna, ale jejich střela šla mimo, další obrana odvrátila.

© janchal

 

 

Lucka | 20. 9. 2011 Út 10:06 | | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.