Otnice - dorost 2:4 (2:2)

Na netradičním povrchu (umělá tráva), jsme začali hodně špatně. Po čtvrthodině hry domácí vedli 2:0, jednoznačně nás přehrávali a měli i další šance na skórování. V třicáté páté minutě jsme se dostali poprvé k ohrožení soupeřovy branky i my a byl z toho kontaktní gól Petra Jakuba, který pro nás chvíli nato zařídil i poločasové srovnání skóre. V druhé půli už jsme začali hrát mnohem aktivněji a brzy jsme dvěma góly utkání zvrátili na svou stranu a připsali si další tři body do tabulky.

sestava: Svoboda Franta – Gulda Martin, Žáček Jakub, Bajer David, Mach Radek – Abdul Kamil, Příkrý Marek, Jakub Petr, Hanzl Michal – Trhlík Jakub, Krejčí Tomáš

střídali:Vížďa Petr, Poláček Jiří, Mach Jan, Janíček Radek, Šír Dan, Zambo Dan

branky: Jakub Petr 2, Příkrý Marek, Hanzl Michal

Jiří Žáček | 8. 9. 2012 So 20:14 | Dorost | 0 komentářů