SK Šlapanice "B" - Říčany - 1:3 (1:1)

Sestava: Příkrý – Pořízek – Mach, Marčák, Chalupa – Boček, Kamenický, Vlach, Machala – Kolínský, Forman

Střídání: Schovanec, Horák, Konečný

Branky: Machala

Souboj sousedů na chvostu tabulky přineslo desáté kolo okresního přeboru. Výhra by domácí posunula o dva body před dnešního soupeře. K naší smůle se však stále nemůžeme odlepit ze dna tabulky.

Přitom samotný zápas nebyl z naší strany až tak špatný. Oproti utkání v Mokré byl vidět pohyb i šance, které se bohužel míjely účinkem. Až na jednu, která byla jak z fotbalové čítanky. Souhra Marčák, Forman, Boček – který centruje, míč prodloužil Kolínský, gólman balón vyrazil a neskutečný Machala  otevírá skóre zápasu – 1:0. Během následující čtvrthodinky se nad šlapanickým stadionem prudký déšť a s ním přišel i kontaktní gól hostí – 1:1. Do šaten se tedy šlo za nerozhodného stavu. Kdyby se pískal konec zápasu, pro domácí by to byl alespoň čestný bod a možné nakopnutí do dalších zápasů. Leč, nestalo se.

Začátek druhé půle nevypadal špatně, do brankových příležitostí se dostl nejprve Vlach, poté Marčák – bez úspěchu. A tak přišel trest v podobě gólu říčanských. Po centru do vápna míč propadl až k volnému útočníkovi, který míč bez problémů uklidil do brány – 1:2. Tři minuty poté mohlo být vymalováno – hostující hráč však orazítkoval břevno. Ani tyhle dvě akce nás neupozornili na blížící se katastrofu. Při hře vabank a nesklapnuté ofsajdové pasti se hostující útočník řítil sám na Lukáše Příkrého a ukončuje v poslední minutě trápení – 1:3.

Resumé zní – s 5-ti body jsme stále poslední a pokud naše výkony budou pokračovat tímto směrem můžeme se obávat nejhoršího. I když, třetí třída taky soutěž.

Lucka | 8. 10. 2011 So 21:58 | Muži B Podzim 2011 | 1 komentář