SK Šlapanice "B" - TJ Sokol Podolí - 1:2 (1:1)

Sestava: Příkrý Lukáš – Špondr – Marčák, Pořízek, Chalupa – Kamenický, Vlach, Maloň (Příkrý Libor), Dítě Tomáš – Forman (Horák), Vejrosta

Branky: Špondr

Prohra která bude dlouho mrzet. I když, alespoň do našeho jediného gólu u nás nebyl vidět žádný pohyb, soupeř také nepředvedl nic světoborného. Jediným běhavším po celý zápas byl Aleš Kamenický, který ač se snažil jak mohl, pokud se mu spoluhráči nenabídnou (nepohnou z místa), nenadělá nic a nikdo nemůže pomýšlet na úspěch. Nudný zápas na obou stranách. Z úvodního gólu se radovali hosté. Hráč Podolí šel sám 20 metrů, obešel tři domácí hráče a nasměroval balón pod břevno – 0:1. Náš zkoprnělý výkon, kdy jsme se nemojli dostat do pohybu trval  ještě zhruba půlhodinku. Poté se přeci jen z obranného pásma rozběhl Radek Pořízek, který se samostatně vydal na pouť celým hříštěm – jeho zakončení, alespoň na rohový kop, se vzápětí ukázalo jako klíčové. Krásně kopnutý roh, míč si našel Romana Špondra, který vyrovnává – 1:1. Po gólu jsme přeci jen ožili a občas i přehráli nicnehrajícího soupeře.

Druhá půle podobná první, ovšem s rozdílem už v občasném pohybu. Napřed se do šance dostal Roman Špondr – jeho střela, spíše takový nákop šla nad bránu. Po pár minutách se na druhé straně zjevila branková příležitost, které zabránil v polosedu, pololehu Lukáš Příkrý. Do úprku se dostal dnes výborně hrající Aleš Kamenický, luxusní přihrávku do běhu poslal Vejrostovi, který si s míčem neporadil dobře. Když už to vypadalo na dobrý výsledek přišla 76 minuta a Podolí přebírá vítěznou vlnu na sebe. Na nakopnutý balón si naběhl hostující útočník Lacko, obešel brankáře a do prázdné brány skóruje – 1:2.

Škoda přeškoda, že utkání skončilo jak skončilo. Bod by každému mužstvu slušel víc. Stav je takový jaký je, ale kluci hlavu vzhůru a ono to půjde. Snad už v Mokré bude veseleji.

Lucka | 24. 9. 2011 So 22:41 | Muži B Podzim 2011 | 2 komentáře