SK Šlapanice "B" x SK Měnín - 2:1 (1:1)

Sestava: Příkrý – Švehla – Mach, Pořízek, Schovanec – Pavkeje, Kysela, Machala, Dítě Michal – Kolínský, Zycháček

Střídání: Boček, Dítě Tomáš, Vejrosta

Branky: Pavkeje, Zycháček

V úvodních minutách první půle byla vidět převaha hostujícího mužstva, které se dostalo do slibných příležitostí. Za zmínku stojí standartní situace Honzy Aujeského, který ke své smůle napálil pouze zeď. V mžiku se ukázala pohotovost Lukáše Příkrého, jenž bravurně vyrazil plachtící balón. Nakonec se přeci jen hosté dočkali. Po rohovém kopu Lukáš Příkrý míč vyboxoval, ale následné dorážce zabránit nedokázal – 0:1. Touto akcí skončil ucelený tlak hostí a štafetu přebralo domácí mužstvo, konkrétně Petr Zycháček se na úvod blýsknul hlavičkou – míč prozatím skončil v náručí měnínského gólmana. Vzápětí přišla krásná akce osy týmu Schovanec, Machala, Kysela, Dítě, prvně jmenovaný luxusně nacentroval, balón se dostal až k nové posile Oliveru Pavkeje, který krásně placírkou posílá míč směrem k tyčce do brány a vyrovnává na 1:1. Po pár minutách se do slibné šance dostal dnes k neutahání Oliver Pavkeje. Další naše vážnější šance nastala po rohovém kopu, kdy se ke střele dostal Víťa Kysela – bohužel střela mu moc nesedla.

Ve druhé půli nastal doslova hrací koncert domácích. Po dlouhé době byl k vidění líbivý fotbal. Psala se 51 minuta kdy byl proveden rohový kop, míč doputoval k Petru Zycháčkovi, který strhává vedení na svou stranu - 2:1. To už bylo zřejmě moc na „inteligenci“ hostí a jejich projevy nejen na hřišti, ale i v hledišti byly na úrovni zaostalých pubertálních žáků zvláštní školy. Za pár minut se mohlo opět měnit skóre a Petr Zycháček by se stal hrdinou. Schovanec nacentroval, na hlavičku si naběhl již zmiňovaný Zycháček, který těsně míjí soupeřovu bránu. Zanedlouho předvedl slibný nákop Pavkeje. Vyrovnání ze strany hostí mohlo přijít v 67. minutě, kdy po faulu byla zahrávána standartka, při které ovšem pálili do zdi tak silně, že se k zemi poroučel Milan Kolínský, který ač otřesen utkání dokončil a a patřil k hlavním oporám týmu. V závěru utkání mohlo být přeci jen srovnáno, a to když nám od půlky utekl hostující hráč, který šel doslova sám na Lukáše Příkrého který famózním způsobem zasáhl a zachránil tak veledůležité tříbodové vítězství.

Na závěr můžeme jen dodat, aby takových utkání z naší strany bylo co nejvíc a nesmíme opomenout poznámku, že se hraje až do posledních minut. Nicméně za fantastické představení si po utkání hráči společně s fanoušky vychutnali děkovačku.

Lucka | 5. 11. 2011 So 23:31 | Muži B Podzim 2011 | 2 komentáře

Komentáře

1 | Velká Bota @ | 6. 11. 2011 Ne 9:57

Béčko válí a suprově odbojovaný jen tak dál a tedka hurá na Prštice .

reagovat

2 | Emília @ | 7. 11. 2011 Po 15:46

Gratulujem k víťazstvu a k dobrému zápasu a touto cestou by som sa chcela poďakovať trénerom a hráčom Šlapanic, že ste môjho syna prijali do Vášho kolektívu, verím, že obojstranna spokojnosť bude naďalej pokračovať a tych gólov bude určite oveľa viac.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

© 2007 - 2022 SK Šlapanice z.s.