Slovan Brno - dorost 5:3 (3:1)

Úvod zápasu nám vyšel, po rozehraném rohu se k míči dostal Pavel Mach a přesnou střelou k tyči nedal brankáři žádnou šanci 0:1 Jenže místo aby nás vedoucí gól uklidnil a začli hrát kombinační fotbal, tak jsme začli míče jen nakopávat. A trest přišel velmi brzy. Po dvou neuhlídaných rohových kopech se domácí snadno dostali do vedení 2:1. Konec našich nadějí na bodový zisk byla chvilka před poločasem, kdy při samostatném úniku fauloval náš golman soupeřova útočníka před pokutovým územím, Následovala červená karta,ale hlavně k údivu všech přihlížejících i pokutový kop.Do branky se postavil Pavel Mach, ale domácí penaltu proměnili 3:1. Ve druhém poločase se nám ještě na chvíli podařilo utkání zdramatizovat, když Tomáš Krejčí snížil na 3:2 a domácí byli dost zaskočeni naší aktivní hrou. Nakonec jsme však ještě dvakrát inkasovali a až v samotném závěru Petr Jakub upravil na konečných 5:3.

sestava: Zambo Dan – Šír Dan,Martinek Mirek,Bajer David,Jakub Petr – Abdul Kamil,Krejčí Tomáš,Polák Tomáš,Buš Jan – Trhlík Jakub,Mach Pavel

střídali: Vížďa Petr, Kerbuda Šimon, Šenkyřík Dominik, Janíček Radek

branky: Mach, Krejčí, Jakub

Jiří Žáček | 2. 10. 2011 Ne 18:29 | Dorost | 0 komentářů