Starší žáci - Rajhrad 2:0 (0:0)

Důležité vítězství se dnes nerodilo vůbec lehce.V prvním poločase soupeř využíval podpory silného větru a vytvořil si několik slibných šancí, které naštěstí nedokázal proměnit ve vedoucí branku. I ve druhém poločase nejprve zahrozil soupeř,ale dnes velmi dobře chytající Michal Hudeček zabránil soupeři ve skórování.Od této chvíle už kluci soupeře dokázali přehrávat a vytvořit si také několik možností k ohrožení branky. Po jednom z nedovolených zákroků na Michala Hanzla se k trestnému kopu postavil Radek Mach a k překvapení všech skončil míč po jeho centru v brance 1:0. Konečnou tečku zápasu dal po individuální akci Kuba Trhlík, kdy prošel přes půl hřiště a nedal brankáři žádnou šanci 2:0.

Sestava: Hudeček – Janíček,Žáček,Mach R,Mach J – Šenkyřík,Trhlík,Hanzl – Lorincz,Buček,Maňas

střídali: Chládek, Hermann

branky: Mach R, Trhlík

Jiří Žáček | 9. 4. 2011 So 16:14 | Jaro 2011 Starší žáci | 0 komentářů